Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ferman Toprak açıklama yaptı: Tarafıma bilinçli ve örgütlü bir linç girişimi başlatıldı

İstanbul Beykoz’da bulunan 5

İstanbul Beykoz’da bulunan 5 katlı villasının tadilatını yapan işçileri darbetmekle suçlanan ünlü şarkıcı Ferman Toprak sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından açıklama yayınlayan Toprak, “Hakkımda yapılan haber sonrası, tarafıma bilinçli ve örgütlü bir linç girişimi başlatılmıştır.

Haksızlığa, maddi ve manevi zarara uğrayan taraf şahsımdan başkası değildir.” dedi.

Ferman Toprak sessizliğini bozdu: Tarafıma bilinçli ve örgütlü bir linç girişimi başlatıldı

Şarkıcı Ferman Toprak, iddiaya göre Beykoz’daki 5 katlı lüks villasını tadilattan geçirmek için 1,5 milyon liraya anlaştı. Villayı baştan sona tadilattan geçiren işçiler, iddiaya göre parayı bir türlü alamadı. Bir süre sonra Ferman Toprak, 1,5 milyon liranın çok olduğunu, 800 bin lira ödeyebileceğini söyledi. Çıkan tartışmada Ferman Toprak ve arkadaşlarının, işçilere saldırdığı öne sürüldü. Hastaneye kaldırılan işçiler Ferman Toprak’tan şikayetçi olurken Toprak ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Ferman Toprak sessizliğini bozdu: Tarafıma bilinçli ve örgütlü bir linç girişimi başlatıldı - Resim : 1

“ZARARA UĞRAYAN TARAF BENİM”

Yaşanan olaylar sonrası Toprak, hakkındaki iddialara X’teki kişisel sosyal medya hesabından yanıt verdi. “Hakkımda yapılan haber sonrası, tarafıma bilinçli ve örgütlü bir linç girişimi başlatılmıştır.” diyen Toprak, “Haksızlığa, maddi ve manevi zarara uğrayan taraf şahsımdan başkası değildir.” ifadelerini kullandı.

Ferman Toprak sessizliğini bozdu: Tarafıma bilinçli ve örgütlü bir linç girişimi başlatıldı - Resim : 2

“KİMLİĞİME ZARAR VEREN HERKESE İLİŞKİN GEREKLİ TAKİP VE ŞİKAYETLER YAPILACAK”

Toprak, paylaşımının devamında şunları kaydetti: “25 senelik sanat hayatımda, kendi kazancımdan fazla, çalışanların, emekçilerin yanında olduğumu; sanat camiasında beni tanıyan herkes bilir. İşçiler ve emekçiler baş tacıyken; sadece tanınırlığımdan yola çıkarak haksız kazanç elde etmek maksadıyla, gerçek olmayan iddialarla tarafıma ve kimliğime zarar veren herkese ilişkin gerekli tüm takip ve şikayetler de yapılacaktır. Olay adli mercilere intikal etmiştir. Tüm şikayetler ve hukuki süreç sonuna karar avukatım Ergin Haseki tarafından takip edilecektir.”

Ferman Toprak sessizliğini bozdu: Tarafıma bilinçli ve örgütlü bir linç girişimi başlatıldı - Resim : 3