Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

2024 YENİ YIL MESAJI | “Hoşgeldin 2024” sözleri | Aileye, sevgiliye, iş arkadaşlarına etkileyici, kısa ve öz, kurumsal, 2024 yeni yıl kutlama mesajları! En güzel ve anlamlı 2024 Yılbaşı mesajlar!

2024 YENİ YIL MESAJLARI | Sosyal medyada paylaşılabilecek “Hoşgeldin 2024” sözleri | Aileye, sevgiliye, iş arkadaşlarına etkileyici, kısa ve öz, kurumsal, özel 2024 yeni yıl kutlama mesajları! En güzel ve anlamlı 2024 Yılbaşı mesajları!

Yılbaşı mesajları 2024, yeni yıla sayılı saatler kala merak ediliyor. Yeni yıl heyecanını sevdikleriyle paylaşmak isteyenler bu gece saat 12.00’dan sonra yeni yıl sözlerini kullanacak. Özellikle Instagram, Facebook, Twitter (X) gibi sosyal medya hesaplarından paylaşım yapacaklar Resimli yılbaşı mesajlarını tercih ediyor. Yeni yılı ailesinden ve sevdiklerinden uzakta geçirecekler değişik, farklı, eğlenceli ve kurumsal yılbaşı sözlerini inceliyor. Bizde sizler için ‘Mutlu Yıllar’, Hoş geldin 2024′ sözleri ile en güzel dilekler eşe, dosta, aileye ve sevgiliye gönderebileceğiniz yılbaşı mesajlarını hazırladık. 2024 yıla ‘merhaba’ diyeceğimiz 31 Aralık yılbaşı akşamında komik, samimi, eğlenceli yılbaşı mesajları ve sözleri paylaşımlarda yer alıyor. Aileye, eşe, dosta, sevgiliye yazılacak en etkileyici, güzel ve özel yeni yıl dileklerini iletmek isteyenler farklı alternatifleri tercih ediyor. 2024 Yılbaşı kutlama mesajlarını ve sözlerini uzun, kısa, farklı ve yeni seçeneklerle derledik. İşte, 2024 kurumsal, fotoğraflı, uzun ve kısa, sevgiliye, arkadaşa ve aileye özel 2024 yılbaşı mesajları ve sözleri… Yılbaşı günlerinin vazgeçilmezi yeni yıl mesajları bu sene de paylaşımlarda yer alıyor. 2024’e girerken yeni yıl mesajlarına yönelik araştırmalar da yoğunluk kazandı. Yeni bir yılın getirdiği umudu ve güzel hisleri sevdiklerinizle paylaşarak, yılbaşı temalı mesajları Whatsapp, SMS, Instagram, Facebook üzerinden sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Uzun-kısa, resimli, eğlenceli, komik ve duygusal yeni yıl mesajlarını sizler için derledik. İşte 31 Aralık gecesi ve yeni yılın ilk gününde sevdiklerinize gönderebileceğiniz, resimli, resimsiz, kurumsal, etkileyici, anlamlı, komik, değişik yeni yıl mesaj seçenekleri…

ETKİLEYİCİ VE ÖZEL MUTLU YILLAR MESAJLARI 2024

Bu yılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. Mutlu huzurlu ve sağlıklı seneler.

Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar…

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

RESİMLİ YILBAŞI MESAJLARI

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…

Yeni yılda, gerçekleştiremediğiniz tüm hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini dilerim.

“Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!”

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla… Nice Yıllara!

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2024 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

2024 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

YILBAŞI MESAJLARI VE YILBAŞI KUTLAMA SÖZLERİ

2024 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği, güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.

Nerede yaşam varsa, orada ümit vardır. Tüm ümit ve başarılar yeni yılda senin olsun!

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

 • YILBAŞI KUTLAMA MESAJLARI“2024 her zaman en iyi nedenlerle hatırlanacak bir yıl olsun””Yeni yılın gelişini kutlamak için yanında olamadığım için üzgünüm ama uzaktan sana ocaman bir kucaklama ve en iyi dileklerimi gönderiyorum.”

  “Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.””Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.”
 • “Yeni yılın kutlu olsun, sevgili arkadaşım! Geçmişi unutma, ondan ders al ve hayallerin ve geleceğin için güçlü ol. En iyi dileklerim seninle.””Mutluluk ve gerçek dostluk hayatınız boyunca sizinle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, neşe, başarı, bol para, sevgi ve barış getirmesini dilerim.”

  “Yeni yıl hayatına bolluk, sevgi, mutluluk ve sevinç getirsin.””
 • ”Yeni yılın kutlu olsun, sevgili arkadaşım! Geçmişi unutma, ondan ders al ve hayallerin ve geleceğin için güçlü ol. En iyi dileklerim seninle.””Mutluluk ve gerçek dostluk hayatınız boyunca sizinle olsun. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, neşe, başarı, bol para, sevgi ve barış getirmesini dilerim.”

  “Yeni yıl hayatına bolluk, sevgi, mutluluk ve sevinç getirsin.”
 • "Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle."<br /><br />"Umutlarınızın ve hayallerinizin peşinden koşarken, bu yıl size başarılar getirsin ve yolculuğunuz harika olsun."<br /><br />"Sana ihtiyacım olduğunda her zaman orada olduğun için teşekkür ederim. Yeni yılın kutlu olsun."<br /><br />"Yeni yıl bizi bir arada tutsun ve aramızdaki bağı daha da güçlendirsin. Mutlu yıllar sevgili dostum"<br /><br />"Yeni yıl yeni vaatlerle geliyor. Umarım hepimiz kendi sektörlerimzide başarılı oluruz! Hepinize iyi seneler!"“Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.”“Umutlarınızın ve hayallerinizin peşinden koşarken, bu yıl size başarılar getirsin ve yolculuğunuz harika olsun.”“Sana ihtiyacım olduğunda her zaman orada olduğun için teşekkür ederim. Yeni yılın kutlu olsun.”“Yeni yıl bizi bir arada tutsun ve aramızdaki bağı daha da güçlendirsin. Mutlu yıllar sevgili dostum”
  “Yeni yıl yeni vaatlerle geliyor. Umarım hepimiz kendi sektörlerimzide başarılı oluruz! Hepinize iyi seneler!”2024 yılbaşı kutlama mesajları, sözleri ! (Sevgiliye, arkadaşa) Yeni yıl mesajları, sözleri resimli, kısa, uzun, kurumsalEn güzel yeni yıl mesajları ile sevdiklerinin ve yakınlarının yılbaşını kutlamak isteyen kişiler yeni yıl tebriklerini iletecekler. İşte herkesin paylaşabileceği farklı, anlamlı yeni yıl sözler ile yılbaşı tebrik mesajı örnekleri…2024 yılbaşı kutlama mesajları, sözleri ! (Sevgiliye, arkadaşa) Yeni yıl mesajları, sözleri resimli, kısa, uzun, kurumsal
 • Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2024 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…”Yeni yılın, huzur, sağlık, mutluluk ve başarıyla dolu geçmesini diliyorum. Her anın keyfini çıkarın!””Bu yeni yıl, tüm hayallerinizin gerçekleştiği ve mutluluk dolu anlarla dolu olsun. Mutlu yıllar!”Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!2024 yılbaşı kutlama mesajları, sözleri ! (Sevgiliye, arkadaşa) Yeni yıl mesajları, sözleri resimli, kısa, uzun, kurumsal
 • “Yeni yılda, yaşamınıza neşe ve başarı getirecek güzel anlar dilerim. Her günü dolu dolu yaşayın!”“2024 yılı sizin için harika fırsatlar ve unutulmaz anılar getirsin. Yeni yılda bol şans!”Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!2024 yılbaşı kutlama mesajları, sözleri ! (Sevgiliye, arkadaşa) Yeni yıl mesajları, sözleri resimli, kısa, uzun, kurumsal
 • “Her yeni gün, size yeni bir başlangıç ve mutluluk getirsin. Yeni yılda sevdiklerinizle birlikte olun!”“Yeni yılın, tüm dileklerinizi gerçekleştireceği ve sizi daha da güçlendireceği bir yıl olmasını dilerim.”Yılbaşı kadar renkli, bebek kadar masum insanlar gelecek yılda da sizinle birlikte olsun.2024 yılbaşı kutlama mesajları, sözleri ! (Sevgiliye, arkadaşa) Yeni yıl mesajları, sözleri resimli, kısa, uzun, kurumsal
 • “2024, size sağlık, mutluluk ve başarı getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun!””Bu yeni yıl, eski endişelerinizi geride bırakıp, yeni başlangıçlara yelken açmanız için bir fırsat olsun.”Ömrün mutlu yıllar mutlu yarınlar ile dolu olsun. En güzel dostluklar seni dost sayana nasip olsun. Mutlu yıllar…2024 yılbaşı kutlama mesajları, sözleri ! (Sevgiliye, arkadaşa) Yeni yıl mesajları, sözleri resimli, kısa, uzun, kurumsal
 • “Yeni yıl, hayatınıza sevgi, barış ve neşe getirsin. Her gününüz aydınlık olsun!””Yeni yıl, hayallerinize bir adım daha yaklaşmanız için harika bir fırsat. En iyi dileklerimle!”Gelecek her daim sizin için yazılsın. 2024’te hayalleriniz gerçek olsun. Nice yıllara.2024 yılbaşı kutlama mesajları, sözleri ! (Sevgiliye, arkadaşa) Yeni yıl mesajları, sözleri resimli, kısa, uzun, kurumsal
 • “Yeni yıl, size ve sevdiklerinize bol neşe, sağlık ve mutluluk getirsin. Mutlu yıllar!””Bu yeni yıl, hayatınızda yeni başlangıçlar ve sonsuz mutluluklar getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun!”Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun Mutlu ve sağlıklı yıllar!2024 yılbaşı kutlama mesajları, sözleri ! (Sevgiliye, arkadaşa) Yeni yıl mesajları, sözleri resimli, kısa, uzun, kurumsal
 • “Yeni yıl, tüm olumsuzlukları geride bırakıp, umut ve neşeyle dolu bir yıl olsun. Mutlu yıllar dilerim!”Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…2024 hepimizin unutamayacağı güzellikler getirsin.
 • En başta ülkemizde sonra da dünyada huzur eksik olmasın.

Milyonlarca vatandaşın gündeminde ilk sırada yer alan yılbaşı kutlamaları başladı. Bu özel günde sevdiklerinin yanında olamayan vatandaşlar gönderebilecekleri kısa mesajları inceledi. 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gece atılacak yeni yıl mesajları geldi. Birçok kültürde coşkuyla kutlanan yılbaşı gecesi dostuna, arkadaşına, iş arkadaşlarına, sevgilisine atabileceği kısa mesajları haberimizde derledik. Yılbaşı sevgiliye mesaj, yılbaşı gecesi sevgiliye mesaj, yeni yıl resimli mesaj örnekleri geldi. Birbirinden farklı yeni yıl mesajları 2024 sizler için derledik. Duygu yüklü ve komik sevgiliye yeni yıl mesajı kısa geldi. İş arkadaşlarınıza atabileceğiniz kurumsal yeni yıl mesajları 2024 listelendi. Hem sevdiklerinize hem de yeni yıl mesajları iş arkadaşlarına atabilirsiniz. İşte kısa, resimli dilediğiniz şekilde atabileceğiniz sevgiliye yeni yıl mesajı uzun..

SEVGİLİYE YENİ YIL MESAJI UZUN KISA RESİMLİ

Yeni yılın sana, sevdiklerine ve tüm dünyaya sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle! Mutlu yıllar!

Yeni bir başlangıcın ve umutların yeşerdiği bu güzel günlerde, senin için en güzel dileklerimi gönderiyorum. Yeni yılın kutlu olsun!

Yılın son gününde, geçmişteki güzellikleri hatırlayarak ve gelecekteki umutları düşünerek yeni bir sayfa açıyoruz. Yeni yılın senin için aydınlık, bol neşeli ve başarılarla dolu olsun!

Yeni yılın, hayallerini gerçekleştireceğin, başarılar elde edeceğin ve mutluluğu yakalayacağın bir yıl olması dileğiyle! İyi seneler!

Geçmişin derslerini al, bugünün tadını çıkar, yarının ise umutlarını taşı. Yeni yılın sana ve sevdiklerine bolca sevgi, sağlık ve başarı getirsin.

Yeni yılda tüm dileklerin gerçekleşsin, hayallerin peşinden koş, başarılar seninle olsun. Mutlu yıllar!

Yılbaşı, yeni bir başlangıcın habercisidir. Geleceğin sana sürprizlerle dolu güzellikler getirmesi dileğiyle. Kutlu olsun!

Yeni yıl, yeni umutların yeşerdiği bir dönemdir. Umarım bu yıl, hayallerini gerçekleştireceğin, sevdiklerinle daha çok zaman geçireceğin bir yıl olur. Mutlu yıllar!

Yeni yılın sana ve sevdiklerine sağlık, huzur ve bolca mutluluk getirmesi dileğiyle! Kutlu olsun!

Geçmişi arkanda bırak, geleceği karşıla umutla dolu bir yıl sizi bekliyor. Yeni yılın kutlu olsun!

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT