Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yeniden Refah Partisi, İBB Başkan Adayı Murat Kurum’u destekleme karşılığında AK Parti’den isteklerini açıkladı

31 Mart tarihinde yapılacak

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere yaklaşılırken, kurulacak ittifaklar şekillenmeye devam ediyor. 14 Mayıs’ta yapılan Genel Seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyen Yeniden Refah Partisi, yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum’u desteklemek için AK Parti’ye sunduğu şartı açıkladı. İşte detaylar…

Yeniden Refah Partisi, Murat Kurum'u desteklemek için AK Parti'den isteklerini açıkladı
  • 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde, ittifaklar şekillenmeye başladı. 14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde Cumhur İttifakı’nda yer alan Yeniden Refah Partisi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum’u desteklemek için AK Parti’den talebini açıkladı.
  • Habertürk’te yayınlanan “Açık ve Net” programına katılan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, AK Parti ile Yeniden Refah Partisi arasında geçen konuşmayı paylaştı.

“1 ANADOLU 1 AVRUPA”

Siz “Belediye Meclis Üyeliğinin” dışında hangi talepte bulundunuz sorusuna Suat Kılıç, şu yanıtı verdi: 

“Bu kadar gazetecinin olduğu yerde bu talebi saklamak kolay değil biliyorum. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’nda birer ilçesinin Yeniden Refah Partisi’ne bırakılması ve yeniden Milli Görüş belediyeciliğini göstereceğimiz konusunda net bir talepte bulunduk.”