Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MİCHAELA ASTRO: BU AŞKA YILDIZLARDAN İZİN YOK!

MİCHAELA ASTRO BU AŞKA

MİCHAELA ASTRO BU AŞKA YILDIZLARDAN İZİN YOK

Dünyaca ünlü astrolog Michaela Astro Hande Erçel’e evlilik konusunda uyarıda bulundu. Astro, Erçel’in evlenmemesi halinde daha huzurlu bir yaşam süreceğini söyledi. Michaela Astro, yaptığı açıklamada Asla evlenilmemesi gerektiği düşünülen burçlar; ikizler, aslan ve kovadır. Birbirleri ile çok kolay bir şekilde anlaştığı bilinen bu üç burç, diğer burçlar arasında bir ilişki ya da evlilikte en zor anlaşabilecek olan burçlar arasında yer alırlar.

Hakan Sabancı özgürlüğüne fazla düşkün olduğundan dolayı evliliğe kolayca yaklaşamaz. Hakan Sabancı kova burcu, ilişkisi içinde de hayatları gibi oldukça dengesiz olan kişilerdendir. Bir gün sevgilisine ya da eşine çok aşıkken bir başka gün ilgisi bu kadar büyük olmayabilir.

Geçmiş dönemde yapmış olduğu ilişkilerde bunu görüyoruz bu durum kişileri fazlaca yoracak olduğundan, bu burçla evlenmeyin uyarısını yapan ünlü astrolog Michaela Astro, evlendikten sonra hayatınızı zehir edebilme potansiyeline sahip olan burçiçin Hande Erçel doğru karar vermeli dedi.

MichaeleAstro, Hakan Sabancı burcu gereği, kendileri en iyisini yapana kadar müdahale edilmesinden hoşlanmaz. Bu nedenle de yay burcu Hande Erçel ile evlilik hayatında geçim biraz zor olarak görülüyor. Kova burçları ise ilişkilerinde her zaman baskıcı olan taraftır. Bu nedenle de kova burçlarına katlanmak her insana uygun bir durum olmaz. Kova burcu olan Hakan Sabancı’nın ayrıca düzen takıntısı ise partnerlerini kendilerinden uzak tutmaya yetecek bir özelliktir. “Bu burç olan insanlarla kesinlikle evlenmeyin” cümlesinde bulundu Michaela Astro, Sabancı aslında baskı altında kalmadıkları ve özgürlükleri kısıtlanmadıkları sürece mutlu bir evlilik hayatı sürdürebilirler. Ancak bu iki durumdan herhangi birinin kendilerine gösterilmesi, kova burçlarının kaçmasına neden olur.