Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a sert sözler söyledi! “Seni şampiyon yapmayacak olan kim?”

Son dakika…Galatasaray Başkanı Dursun

Son dakikaGalatasaray Başkanı Dursun Özbek, 2. Başkan Metin Öztürk ve Başkanvekili Erden Timur, dün akşam oynanan Sivasspor-Galatasaray mücadelesinde yaşanan hakem hataları sebebiyle basın toplantısı düzenliyor. Basın toplantısında konuşan Özbek, Ali Koç‘un, “Ben buradayken Fenerbahçe‘yi şampiyon yapmayacaklar” sözlerine cevap verdi. Özbek, “Seni şampiyon yapmayacak olan kim?” dedi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a sert sözler! "Seni şampiyon yapmayacak olan kim?"

Son dakikaGalatasaray Başkanı Dursun Özbek, 2. Başkan Metin Öztürk ve Başkanvekili Erden Timur, dün akşam oynanan Sivasspor-Galatasaray mücadelesinde yaşanan hakem hataları sebebiyle basın toplantısı düzenliyor.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a sert sözler! "Seni şampiyon yapmayacak olan kim?" - Resim : 1

Dursun Özbek açıklamalarda bulunuyor…

Dün, Sivas’ta bir maç oynandı. Bu maçın hakemi Sayın Zorbay Küçük. Bu maç, Süper Lig için çok önemli bir maç. Nasıl olur da Süper Lig’de devam eden rekabet çerçevesinde Zorbay Küçük buraya atanıyor?

Analiz yaptığınızda şu ortaya çıkıyor; Zorbay Küçük’ün yönettiği maçlarda değerli rakibimiz Fenerbahçe‘nin puan ortalaması 2.36, Galatasaray’ın 1.75.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a sert sözler! "Seni şampiyon yapmayacak olan kim?" - Resim : 2

VAR hakemine geliyoruz, Sayın Alper Ulusoy. Türkiye’de futbol tarihindeki, daha önce hatırlamıyorum ama ilk 6 saniye kuralını uygulayan hakem. Sayın Zorbay Küçük ve Sayın Alper Ulusoy’a soruyorum; siz Galatasaray’dan ne istiyorsunuz? Her seferinde bu standartsızlıklara neden göz yumuyorsunuz ve bunun peşinden neden gidiyorsunuz?

ALİ KOÇ’A SERT SÖZLER

Dünya futbol tarihinde belki de ilk kez bir kulüp başkanı, ‘Ben görevdeyken Fenerbahçe’yi şampiyon yapmayacaklar’ dedi. Ya arkadaş kim seni şampiyon yapmayacak? Çık, açıkla. Böyle bir başkan Galatasaray’da 1 gün görev yapamaz.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a sert sözler! "Seni şampiyon yapmayacak olan kim?" - Resim : 3

Galatasaray’ı zor duruma düşürmek için muazzam bir çalışma var. Bunların hiçbiri bizi etkilemez. Biz geçtiğimiz 100 yıl içerisinde hep şunu gösterdik. Biz tek yumruk olduğumuz zaman hiç kimsenin bizimle mücadele edebilecek gücü yoktur.

“GALATASARAY’IN SPORCULARINA BORCU YOKTUR”

Bunların hiçbiri bizi etkilemez. Geçen 100 yılda biz hep şunu gösterdik: Galatasaray Camiası tek yumruk olduğu zaman kimsenin bizle mücadele edebilmesi mümkün değildir.

Şu an şu saat itibariyle ne profesyonel ne amatör şubelerde Galatasaray’ın tek bir sporcusuna bir kuruş borcu yoktur. Tüm ödemeler yapılmıştır. Ancak ne hikmetse Galatasaray’da bir ödeme sorunu varmış gibi lanse edilmeye çalışılıyor.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a sert sözler! "Seni şampiyon yapmayacak olan kim?" - Resim : 4

“YİNE ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

Geçen sene daha zor koşullarda şampiyon olduk. Taraftarı, yöneticisi futbolcusuyla yine aynısını yapacağız. Kenetlenerek şampiyon olacağız. Birlikte olmamız, kenetlenmemiz şampiyonluğa giden yoldaki en büyük şey olacak. Her gün bizden bir parça koparmaya çalışıyorlar. Bizi birbirimize düşürmeye çalışmaktan başka bir şey değil bu. Er meydanında Galatasaray her zaman başarılı. Bu algı, bizi yıpratma çalışmalara karşı dimdik duracağız ve yine biz şampiyon olacağız.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a sert sözler! "Seni şampiyon yapmayacak olan kim?" - Resim : 5

“MAYIS AYINDA YİNE ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

Erden Timur’un açıklamalarından öne çıkanlar şöyle…

Konuşsan suç konuşmasan suç gibi bir şey oluyor. Hakemlerle ilgili kulübümüzü temsilen 3 kez konuştum. Bundan 2 ay önce ekrana çıkıp neler yapılması gerektiğini söyledim. Ondan sonra bir algı oluşturulmaya çalışıldı nerede nerede diye.

Kırgınlık yok. Geçtiğimiz sene de 3 kez konuştum. Kenetleneceğiz. Başkanımız liderliğinde elimizden geleni yapacağız. Daha çok iletişim kurmak gerekiyorsa yapacağız. Bizim iki tane görevimiz var.

Galatasaray’ın hakkını savunmak. 15-16 yaşlarında insanlar var. Yanlış yönlendirmememiz gerekiyor. Buradaki tek gaye, bu işi birlikte çözeceğiz. Eleştirmek çok kolay. Mayıs ayı için gündemimiz tek gündemimiz şampiyon olmak.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a sert sözler! "Seni şampiyon yapmayacak olan kim?" - Resim : 6

GalatasarayFenerbahçe