Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Feyza Altun yaşam koçlarını hedef aldı! Özellikle o isimden bahsetti

Cüneyt Özdemir‘in Youtube kanalına

Cüneyt Özdemir‘in Youtube kanalına konuk olan ünlü avukat Feyza Altun‘un gündeminde yaşam koçları vardı. Altun, Instagramda 294 bin takipçisi bulunan ve kendisini Kişisel Gelişim Uzmanı olarak tanıtan Ramazan Tolga Yolyapan hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Altun, “Kilo problemi olanlara kür öneriyor göbeği direksiyona değiyor. Önce kendine uygula…” dedi.

  • Cüneyt Özemir’in Youtube’da yayın yaptığı programa Avukat Feyza Altun katıldı.
  • Feyza Altun’un gündeminde ünlü isimler ve sosyetede popüler hale gelen, hatta sosyal medya platformlarında adım başı yenisine rastladığımız yaşam koçları vardı.
  • Ramazan Tolga Yolyapan hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
  • Altun, “Kilo problemi olanlara kür öneriyor göbeği direksiyona değiyor. Önce kürünü kendine uygula…” dedi.
  • Altun, sözlerine şöyle devam etti:

Bir tane videosu var, hadi hadi aferin sana tramvasını çözdüm diyor. Beni dün akşam çok tetikledi. Şöyle bir paylaşımı vardı. Danışanımızın anksiyeti probleminin küçükken yaşadığı taciz taravması olduğu öğrendik. Söylemeye çalıştığı büyük ihtimal şu ona danışan şahsın çocukluğunda yaşadığı bir cinsel istismar vakasından bahsediyor. ‘Taciz travması’ dedi. Ya bir kere jargon yok burada zaten neyi anlattığını da bilmiyor. Bu adam kim ki… İnsanlar çocuklarını götürüyorlarmış Cüneyt Bey üzüldüm. Asıl işinin ne olduğunu bilmiyorum yazdım cevap vermiyorlar.

  • Altun, “Ben bu adam hakkında dün akşam Küçükçekmece Başsavcılığına ‘İnsanların dini duygularını suistimal ederek dolandırıcılık yapmaktan’ suç duyurusunda bulundum. Biz bu adamdan şikayetçi olduk. İşte videoları var bu adamın kendisi yazmış cin, büyü, musallat, biyoenerji, metafizik ,anksiyete bozukluğu… Hepsini katmış oraya” dedi.

RAMAZAN TOLGA YOLYAPAN’DAN TEPKİ

  • Feyza Altun’un yaptığının hukuksuz olduğunu söyleyen Yolyapan, “Sert kayaya çarpmamış sanırım” ifadelerini kullandı.

FEYZA ALTUN’DAN CEVAP

  • Yolyapan’ın ifadelerine Feyza Altun’dan cevap gecikmedi.
  • Altun, “Ayağını denk al” dedi.