Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ezgi Mola Turgut Altınok’a gönderme yaptı! Kendine 10 daire alarak…

Ünlü oyuncu Ezgi Mola,

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, Mansur Yavaş’ın yeniden ABB Başkanı seçilmesini tebrik ederek, AK Parti adayı Turgut Altınok’a gönderme yaptı. Paylaşımında daha gidilecek çok yolun olduğunu kaydeden Mola, “Yemeden, yedirmeden halktan alınanın halka verildiği bir devir gelsin artık. Hiçbir çocuk beslenmeliği olmadan okula gitmesin mesela, barınaklarda canlara iyi bakılsın. Kendine 10 daire alarak imar vermesin hiçbir başkan mesela” ifadelerini kullandı.

Ezgi Mola'dan 'Turgut Altınok' göndermesi: Kendine 10 daire alarak...

Türkiye, yerelde 5 yıl boyunca görev yapacak yöneticisini seçmek için sandık başına gitti. Ankara’da Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 2019’daki oy oranını 10 puan artırarak yeniden seçildi.

Oyuncu Ezgi Mola, seçimlerin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Ezgi Mola, paylaşımında Yavaş’ı tebrik ederken Turgut Altınok’a da göndermede bulundu.

Mola paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Birleştirici konuşmalarından dolayı Mansur başkanı tebrik ederim, genel olarak söylenen birleştirici her söylemi destekliyor, ülkemiz için hayırlısı olsun diyorum. Bu bir maç değil, kimse kimseyi gaza getiren çirkin söylemlerde bulunmamalı. Daha gidecek çok yol var, yemeden, yedirmeden halktan alınanın halka verildiği bir devir gelsin artık. Hiçbir çocuk beslenmeliği olmadan okula gitmesin mesela, barınaklarda canlara iyi bakılsın. Kendine 10 daire alarak imar vermesin hiçbir başkan mesela! Biz bunları duyduk, duymayalım artık. Hayırlı olsun.”

h-001.jpg