Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CZN Burak öldü (Kan revan içinde kalan CZN Burak sosyal medyada yaralı fotoğraflarını paylaştı) mü?

Çektiği yemek videolarıyla büyük

Çektiği yemek videolarıyla büyük bir şöhrete kavuşan ve restoranı CZN Burak ismiyle tanınan Burak Özdemir sosyal medya paylaşımıyla gündeme geldi. Özdemir’in yaptığı paylaşım takipçilerini korkuttu.

Kan revan içinde kalan CZN Burak sosyal medyada yaralı fotoğraflarını paylaştı
  • Doğduğu il Hatay’da büyük yıkıma neden olan Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi sonrası afet bölgesine elinden geldiğince yardım etmeye çalışan CZN Burak ile babasının arası açılmıştı.

“İÇİNDEN GELEREK YARDIM ETMEDİ”

  • CZN Burak’ın babası İsmail Özdemir, “Burak ‘Babam beni dolandırdı’ diyor. Hiç alakası yok. Yaptığı yardımlar hep prim katsın diye yapıldı. İçinden gelerek hiçbir zaman yardım etmemiştir.” açıklamasını yapmıştı.

“BABAYA KARŞI DÜŞMAN EDİYOR”

  • Oğluna ve eski eşine tepki gösteren baba İsmail Özdemir, “Annesinin genlerini almış. Babaya karşı düşman ediyor. Sosyal medyasını da ben sağladım, sponsorluğunu da ben yaptım. Zaten iki sene öncesine kadar bakarsanız Burak diye bir şey yoktu.” ifadelerini kullanmıştı.

YARALARI DİKKAT ÇEKTİ

  • Aile şirketinden ayrılıp İstanbul’da kendisine ait bir restoran açan CZN Burak, son olarak yaptığı paylaşımla gündem oldu.
Kan revan içinde kalan CZN Burak sosyal medyada yaralı fotoğraflarını paylaştı - Resim : 1
  • Suratında, gözünde ve vücudunun çeşitli bölgelerindeki yaraları çektiği fotoğraflarla bir klip hazırlayan fenomen görenleri şoke etti.
Kan revan içinde kalan CZN Burak sosyal medyada yaralı fotoğraflarını paylaştı - Resim : 2

“SANA NE OLDU?”

  • “En güzel bağ sevgi midir gerçekten?” notuyla paylaşım yapan CZN Burak’ın paylaşımına “Sana ne oldu?”, “Kim seni bu hale getirdi?” yorumları yağdı.