Cumartesi, Eylül 23, 2023

Salvator Salih küfür ederek ateş etti! Esenler’de maganda skandalı

İstanbul Esenler’deki 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda bir maganda silahını çekerek defalarca ateşledi. Etrafına küfürler savuran ve ‘Salvator Salih’ olduğunu iddia eden şüpheli, başka bir videosunda ise “İstanbul’a geldim hepinizi keseceğim” dedi.

15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda polis ekiplerine küfürler savuran ve elindeki silah ile peş peşe havaya ateş eden maganda, çektiği görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Görüntüler, sosyal medyada tepki topladı.

Salvator Salih ateş ederek küfürler savurdu! Esenler'de maganda skandalı - Resim : 1

15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda yanında bulunan kişiler ile birlikte havaya ateş ederek polislere küfür eden maganda, cep telefonu ile çektiği görüntüleri daha sonra sosyal medya hesabında paylaştı.

Salvator Salih ateş ederek küfürler savurdu! Esenler'de maganda skandalı - Resim : 2

Paylaştığı videolar sosyal medyada tepki toplarken, magandanın daha öncede aynı yere havaya ateş ederek küfürler savurduğu görüntüleri sosyal medya da paylaştığı öğrenildi.

Salvator Salih ateş ederek küfürler savurdu! Esenler'de maganda skandalı - Resim : 3

Başka bir paylaştığı görüntüde adının ‘Salvator Salih’ olduğunu söyleyen maganda, yanında bulunan kişiler ile eline aldığı bıçak ile herkesi keseceğini söyleyerek o görüntüleri de paylaştı.

İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR