Cumartesi, Eylül 23, 2023

Sağlık Bakanlığı tayin ve atama başvuru sonuçları 2023 | Sağlık Bakanlığı iller arası tayin sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

#Sağlık Bakanlığı#Sağlık Bakanlığı İller Arası Tayin#Sağlık Bakanlığı Tayin Sonuçları 2023

Sağlık Bakanlığı tarafından haziran ayında gerçekleştirilen iller arası yer değiştirme atama kurası sonuçları için geri sayım başladı. Sağlık Bakanlığı Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden alınan tayin başvuru sonuçları için adaylar sonuçları bekliyor. Sağlık Bakanlığı tayin başvuru sonuçları 2023 açıklandı mı? sorusu da bu bağlamda cevap bekliyor. 22 Haziran tarihinde sona eren başvurularda adaylar en fazla 10 tercihte bulunabilme imkanına sahip oldu. İşte Sağlık Bakanlığı tayin başvuru sonuçları 2023!

Sağlık Bakanlığı tayin başvuru sonuçları 2023 | Sağlık Bakanlığı iller arası tayin sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak
Sağlık Bakanlığı iller arası tayin başvuru sonuçları binlerce kişinin yakından takip ettiği konulardan birisi oldu. Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden e- devlet kapısı kimlik doğrulama sistemi ile giriş yapılarak gerçekleştirilen başvurular 22 Haziran 2023 tarihinde sona ermişti. Adaylar da Sağlık Bakanlığı takvimine göre sonuçları sorgulamak için beklemeye başladı. Peki, Sağlık Bakanlığı tayin başvuru sonucu belli oldu mu?
SAĞLIK BAKANLIĞI İLLER ARASI TAYİN BAŞVURU SONUÇLARI 2023
SAĞLIK BAKANLIĞI İLLER ARASI TAYİN BAŞVURU SONUÇLARI 2023
Sağlık Bakanlığı iller arası tayin başvuru sonuçları henüz açıklanmadı. Sağlık Bakanlığı’nın takvimine göre sonuçlar 19 Temmuz Çarşamba günü ilan edilecek. Adaylar, sonuçları Sağlık Bakanlığı Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden sorgulayabilecek.
KURA TARİHİ
KURA TARİHİ
Sağlık Bakanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğine göre 2023 Yılı Haziran Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası 27.07.2023 tarihi Perşembe günü noter huzurunda bilgisayar ortamında gerçekleştirilecektir.
İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR