Çarşamba, Ekim 4, 2023

Russell Crowe’dan hayranlarını üzecek haber: Bir daha benden haber alamayacaksınız

Oscar ödüllü oyuncu Russell Crowe, emekli olup olmayacağıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Emeklilik konusunda ciddi düşündüğünü belirten Crowe, rol modeli usta yönetmen Ridley Scott söylediğine göre: “Hala bu işte yeni şeyler keşfediyor. Ya onun gibi olacağım ya da duracağım ve benden bir daha asla haber alamayacaksınız. Bunların her ikisi de geçerli seçenekler” ifadelerini kullandı.

Gladyatör ve Akıl Oyunları olmak üzere hem gişe rekorları kıran hem de ödüllere boğulan filmlerde kamera karşısına geçen Russell Crowe, oyunculuğu bırakabileceğinin mesajını verdi.

Russell Crowe'dan hayranlarını üzecek haber: Bir daha benden haber alamayacaksınız

Gelecek yıl 60 yaşına girecek olan oyuncu Variety dergisine verdiği röportajda yaş alma konusunda “Aynanın karşısında duruyorsunuz ve kendinize ‘Bu nedir?’ diye soruyorsunuz” diye konuştu. Sonra da sözlerine ekledi: İşte ben de hayatımın bu evresindeyim.

GERÇEKLEŞTİRMEYİ PLANLADIĞI 6 TANE FİLM PROJESİ VAR

Yeniçağ’ın aktardığına göre, Russell Crowe aslında bu konuda henüz tam olarak bir karar vermediğini de ifade etti. Rol modeli ise usta yönetmen Ridley Scott söylediğine göre: “Hala bu işte yeni şeyler keşfediyor. Ya onun gibi olacağım ya da duracağım ve benden bir daha asla haber alamayacaksınız. Bunların her ikisi de geçerli seçenekler. “

Crowe’un örnek gösterdiği yönetmen Ridley Scott şu anda 85 yaşında. Sinema kaynaklarına bakılırsa da elinde gerçekleştirmeyi planladığı 20 tane proje var.

Her ne kadar emekli olmayı düşündüğünü söylese de Russell Crowe’un da gelecek yıllar için planlanmış altı tane film projesi bulunuyor.

İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR