Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

O bölgede yaşayanlar dikkat! Yağışlar birden vuracak

Meteoroloji’nin son değerlendirmelerine göre;

Meteoroloji’nin son değerlendirmelerine göre; Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusu, Tokat, Siirt ve Sinop’un iç kesimleri ile Kıyı Ege, Çanakkale’nin güneyi, Balıkesir’in batı ilçeleri ve Antalya’nın batı kıyıları yağışlı olacak. Yağışların, Rize, Artvin, Ardahan, Hakkâri, Van ve Marmaris’te kuvvetli olması tahmin ediliyor. Öte yandan Doğu Karadeniz’in doğusu ve Ege kıyılarında da kuvvetli rüzgar bekleniyor.

O bölgelerde yaşayanlar dikkat! İkisi birden vuracak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, günlük hava durumu tahmin raporunu yayımladı. Buna göre; ülkenin doğu kesimleri ile zamanla Marmara’nın güneybatısı, Kıyı Ege ve Batı Akdeniz’in batısının parçalı yer yer çok bulutlu, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusu, sabah saatlerinde Tokat, Siirt ve Sinop’un iç kesimleri ile akşam saatlerinden itibaren Kıyı Ege, Çanakkale’nin güneyi, Balıkesir’in batı ilçeleri ve Antalya’nın batı kıyılarının yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İL İL HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYIN

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Kıyı kesimler ve Iğdır çevrelerinde yağmur ve sağanak, doğu kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülecek olan yağışların; Rize, Artvin, Ardahan, Hakkâri ve Van’ın güneyinin yüksekleri ile gece saatlerinden itibaren Muğla’nın Marmaris ilçesinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI

Rüzgarın Doğu Karadeniz’in doğusunda batı ve kuzeybatı, akşam saatlerinden sonra Ege kıyılarında güney ve güneydoğu yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) olarak

HAVA SICAKLIĞI

Doğu Anadolu’nun doğusunda 2 ila 8 derece azalacağı, iç ve batı kesimlerde 2 ila 6 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

5 GÜNLÜK HARİTALI HAVA DURUMU TAHMİNİ

21 KASIM 2023 SALI GÜNÜ

1-004.jpg

22 KASIM 2023 ÇARŞAMBA GÜNÜ

1-005.jpg

23 KASIM 2023 PERŞEMBE GÜNÜ

1-006.jpg

24 KASIM 2023 CUMA GÜNÜ

1-007.jpg

25 KASIM 2023 CUMARTESİ GÜNÜ

1-008.jpg