Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Murat Kurum Hasan Arat’ın soyadını karıştırdı

AK Parti’nin İBB Başkan

AK Parti’nin İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne yaptığı ziyarette Beşiktaş Başkanı Hasan Arat’ın ismini yanlış söyleyerek, “Hasan At” diye hitap etti.

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, yerel seçim çalışmaları kapsamında Tüpraş Stadı’nda, Beşiktaş Spor Kulübü yöneticileriyle bir araya geldi. Kulüp Başkanı Hasan Arat ve yöneticilerce karşılanan Kurum’a, Cumhuriyet’in 100, Beşiktaş Spor Kulübü’nün ise 120. yılı sebebiyle tasarlanan, isminin yazılı olduğu 34 numaralı 2023-2024 sezonu formalar hediye edildi.

Ziyaretin ardından basın mensuplarına konuşan Kurum, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat’ın ismini yanlış söyleyerek, “Hasan At” diye hitap etti.

Kurum, “Beşiktaş’ımız gibi ülkemizin marka değeri olan spor kulüplerinin hep yanında olmaya gayret gösterdik. Hem bakanlığım döneminde hem genel müdürlük yaptığım dönemde de spor kulüplerinin bizden bir talebi, ihtiyacı varsa bir telefon kadar yakın olduk. Bunu da bugün kıymetli Başkanıma ifade ettim” diye konuştu.