Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mauro Icardi eşi Wanda Nara’nın lösemi olduğunu açıkladı

Galatasaray’ın Arjantinli yıldız Mauro

Galatasaray’ın Arjantinli yıldız Mauro Icardi’nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara hastalığıyla ilgili ilk kez net bir açıklama yaptı. Nara sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Lösemiyim. İlk başlarda ‘şu hastalığım var’ diyordum” dedi.

Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara lösemi olduğunu açıkladı

Sezon başında bonservisi alınan Mauro Icardi’nin transferi uzun süre Wanda Nara’nın rahatsızlığı nedeniyle açıklanamamıştı.

Instagram hesabından bir takipçisinin sorusuna yanıt veren Wanda Nara, “Lösemiyim. İlk başlarda ‘şu hastalığım var’ diyordum. Sonra ‘şu hastalık’ diyebildim. Şimdi onu adıyla çağırıyorum.” dedi.

yeni-proje-2-007.jpg

Hastalığı hakkında ilk haberi yapan Arjantinli gazeteci hakkında da konuşan Wanda Nara, “Her hafta Fundaleu’dan doktorum Dr. Miguel Pavlovsky’ye gönderilen testlerim var.

Ayrıca hastalığın seyrine göre değişen bir tedavi görüyorum. Her hafta sonuçları almaya gittiğimde nefesim kesiliyor. Bu hassas bir konu özel kalmasını tercih ederdim ama anlıyorum. Lanata’yı şikayet etmemeye karar verdim. O bir gazeteci ve eğer bilgi ona ulaştıysa bunu yayınlaması gerekirdi.” ifadelerini kullandı.