Cumartesi, Eylül 23, 2023

‘İYİLİK BULAŞICIDIR HAREKETİ’ DERNEĞİ HIZLA BÜYÜYOR!

'İYİLİK BULAŞICIDIR HAREKETİ' YARDIMA DEVAM EDİYOR! GENEL BAŞKAN HARUN CEYLAN RİYASETİNDEKİ DERNEK, EĞİTİM BURSU BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR...

İyilik Bulaşıcıdır Hareketi” sloganıyla yolan çıkan Harun Ceylan ve yönetimi, bireysel olarak başlattığı ihtiyaç sahiplerine yardım kampanyası, Ahde vefa platformu gibi çeşitli derneklerden ve hayırseverlerden gördüğü ilgiyle her geçen gün büyüyor.

Toplumsal meselelere duyarlılık ile ihtiyaç sahibi insanlara yönelik destekleyici hizmetler kapsamında yola çıkan İyilik Bulaşıcıdır Hareketi deprem bölgelerin de büyük bir dayanışma sağlıyor.

Kurucusu Harun Ceylan Bey, aslen şanlı şehir Urfa’lı ve aynı zamanda tüm ömrünü ülkenin bekası ve refahı için adamış doğu ve güneydoğu ailesi Karahan Aşireti ailesinden. Elinde hayata ve yaşama dair nice imkanlar bulunurken onlar kendini ihtiyaç sahipleri, düşkün, dul, yetim ve dezavantajlı canlara yönelik hizmet etmeye adamışlar.

Yardımları ihtiyaç sahiplerine kendi aracıyla ulaştıran Harun Ceylan, kendisinin sadece aracı olduğunu belirterek, sosyal medya hesaplarından “İyilik Bulaşıcıdır Hareketi” sloganıyla paylaşımda bulunmasının bu hareketin dikkat çekmesinde büyük bir katkısı olduğunu kaydetti.

Ceylan; ”Böylece her gün gittikçe büyüyoruz! Destek veren tüm bursiyerlerimiz başta olmak üzere tüm yardımsever iş insanlarına ve basın mensuplarına çok teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

İyilik Bulaşıcıdır Hareketi’nin Gönüllü erleri;
Başkan Harun Ceylan (Adana) olmak üzere,
Yunus Korkular (İstanbul)
Ahmet Korkular (İstanbul)
Murat Polat (Adana)
Barış Osma (İsviçre)
Veysi Gül (Adana)
İsmail Karademir (Ankara)
Mehmet Sıddık Kars (İstanbul)
İsmail Alemdar (Konya)
Av. Muharrem Balcı (İstanbul)
Türkan Ceylan (Adana)
Berrak Çüles (İstanbul)
Dr. İbrahim Fatih Doğan (Erzurum)
Ramazan Yıldırım (Adana) ve
Bayram Zeyrek (İstanbul) ve ismini saklı tutan diğer kahramanlarımızı takdir ediyor ve iyiliklerinin devamını diliyoruz.

İYİLİK BULAŞICIDIR HAREKETİ’ YARDIMA DEVAM EDİYOR! GENEL BAŞKAN HARUN CEYLAN RİYASETİNDEKİ DERNEK, EĞİTİM BURSU BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR…

İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR