Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hakan Taşıyan hastaneye kaldırıldı. Ayağı mı kesilecek? Müslüm Gürses hayranları “dua ediyoruz” dedi!

Sanatçı Hakan Taşıyan Karaciğer

Sanatçı Hakan Taşıyan Karaciğer ve Böbrek nakli olduğu Ankara Şehir Hastanesi’ne tekrar yatırıldı. Hakan Taşıyan için ayağının kesileceği iddiası var. Sevenleri sanatçıya sosyal medyadan dua etti.

Hakan Taşıyan hastaneye kaldırıldı. Ayağı mı kesilecek?

Ankara Şehir Hastanesi’nde karaciğer ve böbrek nakli olan şarkıcı Hakan Taşıyan, organ bağışı farkındalık etkinliğinde, “Bana umut ışığı oldular. Tekrar hayata döndüm. Yeni bir hayata başladım. Şifa bekleyen hastalara umut ışığı olalım. Bir organ bir hayattır, umutsuz insanlarımıza umut olalım” demişti.

Ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan, organ naklinin kendisine umut ışı olduğunu ve yeniden hayata döndüğünü belirterek, “Bana umut ışığı oldular” demişti.

Hakan Taşıyan, “Tekrar hayata döndüm. Yeni bir hayata başladım. Şifa bekleyen hastalara umut ışığı olalım. Bir organ bir hayattır, umutsuz insanlarımıza umut olalım. Gönülden sevindirelim. İnsanları tekrar hayata bağlayalım” şeklinde konuşmuştu.

Hakan Taşıyan hakkında şimdi de ayağının kesileceği iddiaları var. Sevenleri bu iddia çok üzdü.

Merhum sanatçı Müslüm Gürses sevenleri ve “Baba dostları platformu” adına konuşan Müslüm Baba çay evi sahibi Yılmaz Tunç: “Arabesk müziğine ömrünü adamış Müslüm Gürses babamızın “veliahtım” dediği ve gerçekten bu anlamlı hitaba layık olan ağabeyimiz Hakan Taşıyan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Kendisi Müslüm Gürses babamızın en zor anında bile tıpkı Orhan Gencebay ağabey gibi vefalı ve kadirşinas duruş göstererek yanında bulundu. Bizde Müslüm Gürses babamızın sevenleri olarak Hakan Taşıyan ağabeyimizin bu zor anında yanında olduğumuzu ve tüm kalbimizle dua ettiğimizi bilinmesini istiyoruz.

Umarız ki, aldığımız haberler nezdinde “ayağının da kesilmesi” gibi bir ihtimali varmış. Ancak Allahtan dualarımız odur ki, böyle bir şey olmasın.

En kısa zamanda eski sağlığına kavuşsun.” diyerek sözlerini noktaladı.