Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Fırat Tanış’ın eski sevgilisi İklim Tamkan: şiddete maruz kaldığım ve uzaklaştırma kararı aldım

Ünlü piyanist ve besteci

Ünlü piyanist ve besteci İklim Tamkan, Eylül 2023’te beraberliğini sonlandırdığı oyuncu Fırat Tanış’ın kendisini psikolojik şiddete maruz bıraktığı, tehdit ettiği ve ısrarlı takipte bulunduğu gerekçesiyle uzaklaştırma kararı aldığını duyurdu.

Fırat Tanış’ın eski sevgilisi İklim Tamkan: şiddete maruz kaldığım ve uzaklaştırma kararı aldım

Fırat Tanış'ın eski sevgilisi İklim Tamkan, şiddete maruz kaldığını ve uzaklaştırma kararı aldığını duyurdu

Piyanist ve besteci İklim Tamkan, Eylül 2023’te beraberliğini sonlandırdığı oyuncu Fırat Tanış’ın kendisini psikolojik şiddete maruz bıraktığı, tehdit ettiği ve ısrarlı takipte bulunduğu gerekçesiyle uzaklaştırma kararı aldığını duyurdu.

Fırat Tanış'ın eski sevgilisi İklim Tamkan, şiddete maruz kaldığını ve uzaklaştırma kararı aldığını duyurdu - Resim : 1

“UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRDIM”

Tamkan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Eylül ayı sonunda beraberliğimi sonlandırdığım Nuri Fırat TANIŞ’ın ayrılık sonrasında beni, ailemi ve yakınlarımı içine çektiği süregelen ağır psikolojik şiddet, tehdit, ısrarlı takip sarmalına karşı uzaklaştırma kararı almış bulunuyorum” dedi.

“SÜRREAL BİR HİKAYE

“Yaşadığı süreçle ilgili bilgilendirmede bulunan Tamkan, “yanlış bir seçimdi deyip geçemeyeceğim kadar yıpratıcı, ürkütücü, sürreal bir hikaye” ifadelerini kullandı.

Tamkan, bu konuda açıklama yapmasının gerekçesini şöyle ifade etti:

Daima her türlü canlıya sevgi ve saygıyla yaklaşmayı ilke edinmiş biri olarak böylesi bir durumda toplumsal, ahlaki ve vicdani sorumluluk taşıdığımın farkındayım. İnandığım değerler, öz saygım ve öngörülerim bu kişinin bir şiddet faili olduğu bilgisini hemcinslerimle ve kamuoyu ile paylaşma zorunluluğunu doğurdu.