Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ekrem İmamoğlu oy kullandı: Bugün 5 yıllık emeğin helalleşme anı

Son Dakika: İstanbul Büyükşehir

Son Dakika: İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı ve CHP’nin başkan adayı Ekrem İmamoğlu, oyunu Beylikdüzü’nde Emin Yükseloğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kullandı. İmamoğlu burada 18 yaşına giren oğlu Semih İmamoğlu’na takıldı. Daha sonra okul bahçesinde açıklama yapan İmamoğlu, “Bugün benim için duygusal bir gün. 5 yıllık emeğin helalleşme anı. Vatandaşımızın oyuyla en güzel yorumlanabilir” dedi.

Son Dakika: Ekrem İmamoğlu oyunu kullandı: Bugün 5 yıllık emeğin helalleşme anı

Son Dakika: İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı ve CHP’nin İBB Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu, sandık başına gitti.

Son Dakika: Ekrem İmamoğlu oyunu kullandı: Bugün 5 yıllık emeğin helalleşme anı - Resim : 1

İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ve oğlu Semih İmamoğlu ile oyunu kullandı.

Son Dakika: Ekrem İmamoğlu oyunu kullandı: Bugün 5 yıllık emeğin helalleşme anı - Resim : 2

Beylikdüzü Emin Yükseloğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne gelen İmamoğlu ailesi burada sırasını bekleyerek sandık başına gitti.

Son Dakika: Ekrem İmamoğlu oyunu kullandı: Bugün 5 yıllık emeğin helalleşme anı - Resim : 3

Oyunu sandığa atmadan önce objektiflere dönen İmamoğlu, “Milletimizin huzuru barışı için hayırlı olsun. Semih ilk oyunu kullanıyor. Heyecanlı. Kime oy vereceği konusunda düşünceliydi biraz. Onu bekledik.” dedi.

Son Dakika: Ekrem İmamoğlu oyunu kullandı: Bugün 5 yıllık emeğin helalleşme anı - Resim : 4

“BUGÜN 5 YILLIK EMEĞİN HELALLEŞME ANI”

Okul bahçesinde de kısa bir açıklama yapan İmamoğlu, bugünün kendisi için ne ifade ettiğini şu şekilde anlattı:

“Sandığın muhafaza edilmesi görev alan vatandaşlarımızla yürütülmekte ülkemizde oy kullanma biçiminin oy tasnif biçiminin hiçbir sorun yaşanmayacağı şekilde ilerleyen yıllarda yaşarız. Bugün benim için duygusal bir gün. 5 yıllık emeğin helalleşme anı. Vatandaşımızın oyuyla en güzel yorumlanabilir. Ben kendi adıma elimden gelenin en iyisini yapmaya İstanbul’a eşitlik ilkesi doğrultusunda asla siyasi unsurları önüme koymadan hizmet ettiğimi ifade etmek isterim. Birini üzdüysem af dilerim, hakkını helal etsin. Bu güzel şehrin çocukları anneleri iyi yaşasın diye en iyisini yaptığımıza inanıyoruz. Önümüzdeki 5 yılı şehrimize yaşatmaya devam ederiz. Bu akşam İl Başkanlığı’nda seçimi takip edeceğim.”