Cumartesi, Eylül 30, 2023

Dilan Polat Kimdir?

Dilan Polat Kimdir?

Dilan Polat , Türk iş insanı ve sosyal medya fenomenidir. Doğum fotoğrafçılığı yaparak iş hayatına başlayan Dilan Polat , daha sonra ablasıyla birlikte güzellik merkezi açmış ve başarılı bir kariyer yapmıştır. Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Adanalıdır. Evli ve iki çocuk annesidir. Dilan Polat , geçmişte yaşadığı ailevi bir trajediyi de açıklamıştır. Babasının beyin tümörü nedeniyle annesini öldürdüğünü söyleyen Dilan Polat , bu olayın kendisini çok etkilediğini belirtmiştir

Dilan Polat’ın iş hayatı 

Dilan Polat , doğum fotoğrafçılığı yaparak iş hayatına başlamış ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yapmıştır.
Dilan Polat , daha sonra ablasıyla birlikte güzellik merkezi açmış ve başarılı bir kariyer yapmıştır. Dilan Polat güzellik merkezleri, 2017 yılında kurulmuş ve şube sayısını arttırmıştır.
Dilan Polat , aynı zamanda sosyal medya fenomenidir ve Instagram’da 5 milyondan fazla takipçisi vardır. Sosyal medyada sık sık eşi Engin Polat’ın kendisine aldığı lüks hediyelerle gündeme gelmektedir.

Dilan Polat’ın eşi kimdir?

Dilan Polat ’ın eşi Engin Polat, Türk iş insanı ve medikal sektöründe faaliyet gösteren bir kişidir. Engin Polat, 31 yaşında ve İstanbul doğumludur. Aslen Erzurumludur. Dilan Polat ile evli ve iki çocuk babasıdır. İlk çocukları olarak kızları Nilda Polat dünyaya gelmiştir. Daha sonra Milan Efe adında ikinci çocukları dünyaya gelen Polat çiftinin kızı 10, oğlu ise 2 yaşındadır.

Engin Polat, Dipomed Medikal şirketinin kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. Dipomed Medikal, medikal cihazlar, tıbbi sarf malzemeleri, laboratuvar ekipmanları ve ilaç üretimi alanlarında hizmet veren bir şirkettir. Engin Polat, aynı zamanda Dilan Polat Güzellik Merkezleri sahibidir. Dilan Polat Güzellik Merkezleri, 2017 yılında kurulmuş ve şube sayısını arttırmıştır.

Engin Polat, eşi Dilan Polat ile birlikte sosyal medyada da çok popülerdir. Çiftin Instagram’da 5 milyondan fazla takipçisi vardır. Engin Polat, eşi Dilan Polat ’a sık sık lüks hediyeler almakta ve bunları sosyal medyada paylaşmaktadır. 

İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR