Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Defne Joy Foster ölümünün 13. yılında anıldı

Sihirli Annem dizisindeki rolüyle

Sihirli Annem dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan Defne Joy Foster ölümünün 13. yılında rol arkadaşları tarafından unutulmadı. Sihirli Annem’de Foster’ın eşini oynayan Jess Molho “Unutulmadın, özlendin” derken kızını canlandıran Jennifer Boyner, “Bazı anılar hiç unutulmaz ve büyürken bizimle birlikte kalır” dedi.

Seneler önce yayınlanan Sihirli Annem dizisindeki Eda rolüyle tanınan ve 2011 yılında astım krizine bağlı kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Defne Joy Foster, ölümünün 13 yılında unutulmadı. 

Jess Molho ve Jennifer Boyner, Defne Joy Foster'ı ölümünün 13. yılında unutmadı - Resim : 1

JENNİFER BOYNER: UMARIM OLDUĞU YERDE MUTLUDUR

Sihirli Annem dizisinde Defne Joy Foster’ın hayat verdiği Eda’nın kızı Toprak’ı oynayan Jennifer Boyner, oyuncunun dizideki makyajını yaptı.

Jess Molho ve Jennifer Boyner, Defne Joy Foster'ı ölümünün 13. yılında unutmadı - Resim : 2

“O KADAR EĞLENCELİ VE HAREKETLİYDİ Kİ…”

Foster ile anısını anlatan Jennifer Boyner, “Defne ablayı kaybedeli 13 yıl oldu. Dile kolay… Ben de bugün onu anmak istiyorum. Kendime onun makyajını yapacağım. Defne abla o kadar eğlenceli ve hareketliydi ki… Annemin anlattığına göre Defne ablada bizim evin anahtarı varmış. Bir gün ben uyurken Defne abla gelip yanıma kıvrılmış. O kadar tatlı bir an oluşmuştu ki… Umarım olduğu yerde çok mutludur. Onu sevgiyle ve saygıyla anıyorum” ifadelerini kullandı.

Jess Molho ve Jennifer Boyner, Defne Joy Foster'ı ölümünün 13. yılında unutmadı - Resim : 3

JESS MOLHO: UNUTULMADIN, ÖZLENDİN

Yıllar önce Sihirli Annem’de Foster’ın eşini oynayan Jess Molho ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “13 yıl oldu. Unutulmadın, özlendin” dedi.

Jess Molho ve Jennifer Boyner, Defne Joy Foster'ı ölümünün 13. yılında unutmadı - Resim : 4