Cumartesi, Eylül 30, 2023

CZN BURAK ÖZDEMİR’İN KARİYERİ BİTTİ! NEDEN PİŞMAN OLDU?

CZN BURAK ÖZDEMİR’İN KARİYERİ BİTTİ! NEDEN PİŞMAN OLDU?

“Work Every Day” isimli sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan bir haberde, “CZN BURAK ÖZDEMİR’İN KARİYERİ NEDEN BİTTİ? SÖZYLEDİĞİNE NEDEN PİŞMAN OLDU?” şeklindeki başlıklı haber bir Asparagas haberdir.

Söz konusu paylaşıma yapılan yorumlarla itibarsızlaştırma stratejisi ile algı yaratılmaktadır.

Anlaşılıyor ki bu tip paylaşımlarla başarılı insanlar üzerinden Reyting yada menfi çıkar gözetilmektedir. Doğru ve tarafsız haber yayıncılığı gereği bu tip yalan-yapmacık haberlere ilişkin gerçeği ortaya çıkarmak gerekir.

CZN BURAK ÖZDEMİR KARİYERİ VE ÇALIŞMALARI BAŞARI İLE TAKDİR EDİLMEKTE VE BİNLERCE İNSANA İŞ İSTİHDAMI SAĞLAMAKTADIR. BU DENLİ ASPARAGAS HABERLERE İTİBAR EDİLMEMELİDİR.”

CZN BURAK ÖZDEMİR KİMDİR, HAYATI VE BİYOGRAFİSİ…
İstanbul’da doğdu aslen Hatay Yayladağı Yonca köyündendir. Özdemir, Taksim, Aksaray, Etiler ve yurt dışında Dubai ve Tacikistan’da olmak üzere beş şubesi bulunan Hatay Medeniyetler Sofrası adlı restoran zincirinin sahibidir. Arap ve Anadolu Mutfağına ait yemekleri kameraya karşı gülümseyerek yaptığı yemek şovlarını sosyal medya platformlarında yayımlayarak “Smiley bae” adıyla tanınmış ve bir internet ünlüsü olmuştur. Tekstil firması sahibi olan babasının desteğini alarak 2009’da Aksaray’da Hatay Medeniyetler Lokantası adlı bir kebapçı açtı. Birkaç yıl içinde farklı şubeler açarak bir lokanta zinciri kurdular. Burak Özdemir, sosyal medyadan paylaştığı yemek videoları ile ünlendi. İNSTEGRAM hesabı yüksek takipçi sayılarına ulaştı. Videolarında kameradan gözlerini ayırmadan yemek yapması ile tanınır

İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR