Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Osmangazi İlçe Başkanı Cengiz Çelikten ile ilgili önemli açıklama! İstifa edecek mi?

Sosyal medyada ki Facebook

Sosyal medyada ki Facebook hesabından açıklama yapan Pınar Yeniyiğit isimli kullanıcı CHP Osmangazi İlçe Başkanı Cengiz Çelikten ile ilgili önemli açıklama yaptı. Pınar Yeniyiğit, Cengiz Çelikten ile ilgili “İstifa edecek mi?” ifadelerini kullandı.

İŞTE O PAYLAŞIMDAKİ AÇIKLAMA!

Buyurunuz lütfen sağlam kulis var…. ✅✔️Kulisin merkezi tahmin edeceğiniz üzere CHP. Mevzu ise #CHP Osmangazi İlçe Başkanı #CengizÇelikten. Anımsayacaksınız Çelikten, ilçe başkanı seçildiği kongre öncesi, “Osmangazi seçimini kazanamazsak, ilçe başkanlığından istifa ederim” yönünde iddialı bir açıklama yapmıştı. Ve fakat yeni bir iddiaya göre Cengiz Çelikten, yakın çevresine bu kararından döndüğünü söylüyormuş. ✅Çelikten önce, “Ben seçime ittifak ile gireceğimizi düşünerek, böyle bir söz verdim. İttifak olmadığına göre, seçimi kaybetsem bile istifa etmeyeceğim” dediği konuşuluyor. ✔️Çelikten’in son günlerdeki gerekçesi ise daha farklı. CHP Osmangazi İlçe Başkanı Çelikten bu kez de, “Benim adayım Orkun Gazioğlu’ydu ancak yapmadılar.

Erkan Aydın, benim adayım olmadığı için, seçimi kaybetsek de istifa etmeyeceğim” diyornuş. 🦯Çelikten’in bu sözleri, 31 Mart sonrası görevde kalma kararına daha şimdiden kılıf arama çabası olarak yorumlanıyor.

CHP Osmangazi İlçe Başkanı Cengiz Çelikten ile ilgili önemli açıklama sonrası Çelikten den bir açıklama bekleniyor!