Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BDU Uluslararası İş İnsanları ve Diplomatlar Birliği, İstanbul Valisi Davut Gül’ü ziyaret etti.

Ziyarette, Uluslararası Örgütler, Türk

Ziyarette, Uluslararası Örgütler, Türk Dünyası, Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler ve diğer uluslararası projeler ile yatırımların ülkemizin “Yüz” yılında Türkiye Cumhuriyeti’ne getirilmesi ve çalışılması konuşuldu.

BDU Genel Başkanı Musa Karademir, Başkan Vekili NalanÖzkan, Başkan Yardımcısı Güney Ferhat Batı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Nuri Kaynar’ın yer aldığı ziyarette, Vali Gül ile BDU’nun Türkiye’nin uluslararası alandaki tanıtımı ve yatırımların artırılması konusundaki çalışmaları ele alındı.

Ziyarette, BDU’nun uluslararası örgütler ve ülkelerle yaptığı iş birlikleri ile Türkiye’nin uluslararası alandaki görünürlüğünün artırılması ve yatırımların çekilmesi konusundaki çalışmaları hakkında bilgi verildi. Vali Gül, BDU’nun çalışmalarının Türkiye için önemli olduğunu belirterek, birlik ile işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Ziyarette, BDU’nun Türkiye’nin uluslararası alandaki tanıtımı ve yatırımların artırılması konusundaki çalışmalarına destek veren Vali Gül’e plaket takdim edildi.