Cumartesi, Eylül 30, 2023

Yine tekel bayi yine saldırı: 3 kişiyi kurşuna dizip kaçtı

Türkiye Esenyurt’ta bir tekel bayinin silahlı saldırganlar tarafından basılarak yapılan katliamı henüz unutmazken bir yenisi e Maltepe’de yaşandı. Maltepe’de bir tekel bayiye gelen kişi silahla 6 el ateş açarak 3 kişiyi kurşuna dizdi. Yaralılar hastaneye kaldırılırken şüpheli kişi ise kayıplara karıştı.

Yine tekel bayi yine silahlı saldırı: 3 kişiyi kurşuna dizip kaçtı

İstanbul Esenyurt’ta bir tekel bayini basanlar 2 kişiyi öldürmüş bir kişiyi ise yaralamıştı. Korkunç katliam ise güvenlik kameralarına anbean yansımış uzun süre gündemden düşmemişti. Yine İstanbul’da bu kez Maltepe’de benzer bir korkunç olay yaşandı.

TEKEL BAYİYİ SİLAHLA TARADI

İddiaya göre, dün gece henüz kimliği belirlenemeyen şüpheli, alacak verecek tartışması yaşadığı şahsın bulunduğu Maltepe’deki tekel bayi önüne geldi ve peş peşe ateş açtı.

tek2.jpg

3 KİŞİ YARALANDI, ŞÜPHELİ KAÇTI

Açılan 6 el ateşte Şaban A., Muhammet B. ve Coşkun T. kurşunların hedefi oldu. Bacaklarından yaralanan 3 kişi hastaneye kaldırıldı. Şüpheli ise olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

tek3.jpg

Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. İhbar üzerine adrese sevk edilen polis ekipleri kaçan şüpheliyi yakalamak üzere çalışma başlattı.

İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR