Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Mehmet HACIİSMAİLOĞLU

YAŞASIN TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ

YAŞASIN TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ

Milli takımımızın muhteşem başarısını hazmedemeyenler Merih Demiral üzerinden, Türk düşmanlığını yeniden gösterdiler.

Ulusal ve yerel basında öne çıkan tepkiler aslında kimin hangi kana ait olduğunu açıkça ifade etmeye yetiyor. Neden mi böyle dedim? Size birkaç tane örnek vereceğim, sizce yukarıda ifade ettiğim yakıştırma az mı, çok mu? Siz karar verin.

Merdan Yanardağ; Bu işaret ülkücülerin işaretidir. Yüz de beşlik bir oy oranına sahip küçük bir partinin işaretidir. Kadı ki bu işaret Türkçülüğün değil, ülkücü bozkurtların işaretidir. Diyerek Merih Demiral’a tepki gösterdi.

Merdan Yanardağ’a cevap; Ferhat Encü’nünpaylaşımından sonra da bir açıklama yaptın mı? Bu işaretin ne anlama geldiğini bilmeden içinde ki nefretle yorum yaptığın net bir şekilde görülmektedir.

Biz o işaretin anlamını, değerini ve hitap ettiği milleti çok iyi biliyoruz, her millet kendi milletini daha güzel tanır elbette.

Bozkurt işareti, Türk milliyetçiliğini sembolize eden birişarettir. Türk milliyetçisi olmak ırkçı olmak değil, Türk milliyetçiliğini hazmedememek ırkçılıktır. MerdanYanardağ, “Türkiye de küçük bir partinin siyasal işaretidir” dediği bozkurt işareti, Binlerce yıllık geçmişi olan, üç yüz elli milyonluk Türk dünyasının bir gururudur. Konuşmasında Milliyetçi Hareket partisine de tırnak içinde atıfta bulunup, “küçük bir parti” demesi nefretininerelere bağlandığını ortaya koymaktadır. 

Milliyetçi Hareket partisi, oy oranı ile ölçülecek bir parti değildir! Milliyetçi Hareket Partisi büyüklüğünü Türk milletinin şanından almakta olup, üstendiği misyonuebediyete taşıyacak bir partidir. Milliyetçi hareket partisinin sandık rakamlarına bakarak, kimse boyunu ve gücünü ölçemez! Gerektiğinde Yüz de yetmişi aşar ve şaşırırsınız! ( Aklı olan anlar )

HDP li vekil Fikret Encü; “Biji Portikez, yaşasın Portekiz”paylaşımından sonra kimler tarafından tepki gördü? Ben Encü’nün Milli maçımızdan sonra Portekiz sevincini yadırgamıyorum, Türk düşmanlığını ifade etmesini de yadırgamıyorum. Elbette Böyle bir mahlûkatın Türk hayranlığı göstermesi beklenemezdi. Benim takıldığım yer şurası. Böyle bir paylaşım yapan karakter nasıl olur da Merih Demiral için tepki gösterir? Bu ülkede bu konuda tartışmaya dâhil olacakların en sonuncusu bile olamaz bu terör yandaşı?

Enver Aysever; “Sana mı kaldı Türk Milli Takımımızın başarısını böyle sabote etmek” 

Enver Aysever’e cevap; Ey ruhu başka yerde, bedeni başka yerde gezen canlı, “Türk Milli takımı” diyorsun seninle ne kadar alakalı bir takım, o tartışılır ancak, Türk milli takımı dediğinizde Türklüğü sembolize eden bir hareketin sabote ile alakalandırılması hangi zekânın ürünüdür? 

İki gündür devam eden tartışmalara dahil olmamak için elimden gelen gayreti göstersem de, içimde ki Türk Milliyetçiliği buna müsaade etmedi. Almanya mercilerinin Merih Demiral’a soruşturma açılması noktasında ki girişimleri UEFA da karşılık buldu. Bulur tabi ki, Ermeni diasporası, İsrail Basını ve çeşitli ırkçı basın bu konuda el birliği yaptı. Ülkemiz en üst perdeden tepkisini gösterdi.

Bu konuda sanıyorum hiçbir şekilde konuşma hakkınasahip olmayanların başında İsrail ve Ermeni basını geliyor. Hangi düşmanlıktan, hangi ırkçılıktan, hangi haktan bahsedecek yüzünüz var? Bir yanda terör örgütü sempatizanları, diğer yanda ırkçı, katliamcı, devletler.Almanya’nın ırkçılık ve terör noktasında ne mal olduğunu bilmeyen mi var? İsrail’in nasıl bir İşgalci, katil, Terörist devlet olduğunu bilmeyen mi var? Ülkemiz de Merih Demiral’a tepki gösterenlerin, alyuvarlar ve akyuvarlarında ki hastalığın ne olduğunu bilmeyen mi var?

Herkes aynaya baksın!

Helal olsun Merih Demiral, helal olsun Merih Demiral’a sahip çıkanlara, Bozkurt işaretini elimle, gözümle, yüreğimle, kalbimle binlerce kez yapıyorum. Bu işaretten rahatsız olanlar, en kısa zamanda kan testi yaptırsın.

Yaşasın Türk Milliyetçiliği

Mehmet HACIİSMAİLOĞLU

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ