Çarşamba, Ekim 4, 2023

Ünlü Astrolog Çiğdem Işık yazdı: Ağustos’da burçlar…

Koç- Ağustos ayı sizin için aşkta şanslı olucaksınız ; Aman diyim para konularına özen göstermeniz gerekebilir. 23 Temmuz’da başlayan Venüs retrosu ağustos ayı boyunca kendini gösterecek. Aşk, çocuklar, borsa, hobi, sanat ve tatil konuları gündeminize gelebilir. Geçmişte başlayan ancak yarım kalan konuları tamamlayabilirsiniz. Ancak yeni başlangıçlar için uygun bir zaman dilimi olmayacak. Ayrıca eski aşklar ve flörtlerle karşılaşabilirsiniz. Harcamalarda ! dikkat !

23 Ağustos’ta başlayacak olan Merkür Retro süreci çalışma hayatınızda ve gelirlerinizde gecikmelere, aksiliklere neden olabilir. Bu süreci düzenlemeniz ve gelir kaynaklarınızı ilgli Dikkatli olunması gereken tarihlerden biri ise 27 Ağustos olacak, yepyeni bir işe başlamak veya yöneticilerle veya sağlık konularıyla ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Boğa- Ağustos ayı sizin için yeni ev , iş beklenmedik kararlar alabilirsiniz.Yeni oluşumlar içinde olmak itsiye bilirsiniz.
23 Temmuz’da başlayan Venüs retrosu ağustos ayı içinde yoğun hissetceksiniz
Aile içinde bazı tartışmalar yaşanabilir. Geçmişte başlayan ancak yarım kalan işleri tamamlama şansı yakalayabilirsiniz. Ancak yepyeni bir ev veya arsa almak sonrasında bazı sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Önceden planladığınız ve ertelediğiniz konuları hayata geçirmek için fırsatlar doğabilir. 23 Ağustos’ta başlayacak olan Merkür Retro Ancak dikkatli olmanız gereken tarihlerden biri 27 Ağustos olacak. Önceden planladığınız ve ertelediğiniz konuları hayata geçirmek için fırsatlar doğabilir.

İkizler- Ağustos ayında seyahat konusunda şanslı olabilirsin. yeni bağlantılar kuracaksınız. Ancak ev, aile ve sağlık konularına özen göstermeniz. 23 Temmuz’da başlayan Venüs retrosu ağustos ayı boyunca etkisini gösterecek konular ön plana çıkabilir. Eğitim hayatınız Geçmişte kalan ve görüşmediğiniz veya eski aşklarla karşılaşabilir onlarla iletişime geçebilirsiniz. Bu dönemde yepyeni bir eğitim veya ilişki kararı almak sonrasında sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Ayrıca yeni anlaşmalar ve imzalarda da sorunlar yaşanabilir.
Ayın ilk yarısında; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk ve uzak çevre konularında belirsizlikler yaşanabilir. Planlarınızda beklenmedik değişiklikler olabilir, fakat şans da sizden yana olacak. İlişkiler alanında güzel gelişmeler olabilir, ancak sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim.
23 Ağustos’ta başlayacak olan Merkür Retroya dikkat edin, iletişim konularında aksilikler yaşanabilir. Yeni bir ev ya da anlaşma yapmaktan kaçının, aile içinde çatışmalar olabilir. 27 Ağustos ise dikkatli olmanız gereken bir tarih olacak, aile, ev ve kariyer hayatınızda değişimler yaşanabilir ve otoritelerle zorlu durumlar yaşanabilir. Her değişimin yeni bir başlangıç olduğunu unutmayın.

İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR