Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Üç Bant Bilardo İllerarası Şampiyonası, final müsabakalarıyla tamamlandı

Üç Bant Bilardo İllerarası

Üç Bant Bilardo İllerarası Şampiyonası, final müsabakalarıyla tamamlandı

Kayhan İNCEĞLU – BHA / Malatya

Malatya Bilardo il temsilciliğinin 2024 yılı faaliyet programında yer alan, 3 Bant İl Şampiyonası 1. Etap müsabakaları 62 sporcu katılımı ile gerçekleşti. Birbirinden çekişmeli geçen maçlar sonucunda  liderliği kaptırmayan son Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye 3.’sü olan Erkan Aktı il şampiyonu oldu.

Şampiyona sonrası dereceye giren sporculara madalya ve kupaları; Malatya Gençlik Spor İl Müdürü; Ebubekir Kayhan ve spor şube müdürü; Murat İrteni tarafından verildi.

Şampiyona sonunda dereceye giren sporcular şu şekilde sıralandı.

  1. Erkan Aktı
  2. Murat Kaya
  3. Celil Atabey
  4. Hasan Bozbay oldu.

İlimizde dereceye giren sporcular Mayıs ayında; Ankara’da yapılacak olan, Türkiye Şampiyonasında; Malatya’yı  temsil edecekler.

Şampiyona sonrası açıklamalarda bulunan bilardo il temsilcisi; Murat Bayram birbirinden değerli sporcularımızın mücadele ettiği şampiyonada birbirinden kıymetli ve değerli sporcu arkadaşlarımızın mücadelesi ilimizde bilardo branşında ne kadar başarılı olduğumuzun da bir göstergesi oldu.

Şampiyonada görev alan hakem arkadaşlarımızı da ayrıca tebrik ediyorum diyerek sözlerine devam eden; Malatya bilardo il temsilcisi; Murat BAYRAM; Ankara’da yapılacak olan; Türkiye Şampiyonasına katılacak olan arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum diyerek sözlerini tamamladı.