Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SULTANGAZİDE OLAYLI GECE GASP VE ADAM KALDIRMAYA TEŞEBBÜS

SULTANGAZİDE OLAYLI GECE YAZMA

SULTANGAZİDE OLAYLI GECE YAZMA GASP VE ADAM KALDIRMAYA TEŞEBBÜS

Sultangazide Husümetli iki ailenin karşılaşması sonucu, Hırsızlık Gasp, ve şiddit, ve Adam kaçırmaya teşebbüs iç içe girdi. Geçmişten gelen, hüsümetleri olduğu ileri süren iki aile bir birine girdi.
Avrupa Birliği Gazetesi; TUZAK KURMUŞLAR Gece geç Saatlerde Mevlütten çıkan Baba oğul Saldırıya Uğradı. İstanbul Sultangazi ilçesinde gerçekleşen olayda iki ailenin daha önceden husumetli olduğu ve defalarca Sultangazi emniyet müdürlüğüne şikayet kaydı bulunmasına rağmen 11/11/ 2023 tarihinde akşam saat 20 :10 surlarında daha önceden hazırlık yapılmış bir şekilde şüphelilerden karşı aile olan Hacı Y. ve oğlu İbrahim Y. Mevlüt çıkışında köşe başında bekleyenler, H . Y. ve M .Y önlerini kestiler. “O, esnada H.Y. Hacı Y. Karşı gel buraya senle konuşacaklarımız var diyerek cadde üzerinden sokağın karanlık olduğu tarafa doğru cekiştirmeye calışınca İbrahim Y. Ne oluyor babamı nereye götürmeye calışıyorsunuz diyerek elinde bulunan cep telefonunu cıkararak babasının götürülmesini polise şikayet edicem diyerek cekmek istediği esnada M. Y. İbrahim Y. Elindeki telefonu almaya calışmış ve bu sırada telefonunu kaptırmak istemeyen İbrahim Y. Arkasını dönerek gitmeye calıştığı esnada M .Y. yumruk darbesiyle İbrahim Y. elindeki telefon ve cüzdanı Çaldı…

TaylanGiriş: 14-11-2023 15:41

Sultangazide  Husümetli iki

SAVCILIĞA GİDEMEZSSİNİZ, GİDİNDE GÖRELİM !!!
İddiaya Göre ” Kendilerini Şikayet edeceğini düşünen, grup, Savcılığa gidinde görelim sizi siz bittiniz diyerek hakaret etmeye devam etti.
Yumruk darbesiyle sarsılan ve dengesini kaybeden İbrahim Y. Daha önceden aracta kimliği belirlenmeyen kişilerle bekleyen A.Y. koşarak İbrahim Y. Üstüne atlayarak elindekilerini almaya calışmış ancak direnen İbrahim Y. H.Y _ M.Y. _ A.Y. ve kimliği belirsiz olan 4 kişi birden kacmasını engelleyerek ellerinde bulunan demir cisimle darp edildiğini öne sürdü.
İbrahim Y. Babası Hacı Y. de “o esnada oğlunu kurtarmaya calıştığı esnada ellerindeki cisimlerle Hacı .Y . Saldırıp darp ederek etkisiz hale getirdiler.

İbrahim Y. Telefonunu direnerek vermemiş ancak yere düştüğü esnada resmi kimliği 120 dolar ve bazı hatırlamadığı eşyaların da içinde bulunduğu cüzdanın çaldıklarını sonradan fark etmiş .
“Olay yerindeki esnaf ve halkın araya girmesiyle saldırganlar daha önceden hazır bulunan aracın olay yerine gelmesiyle araca binmeden seni ve aileni yok edeceğiz kanınızı dökeceğiz senin kimliklerini memurluğunu bitireceğiz sinkilaflı ve küfürlü sözler söyleyerek git şimdi savcılığa şikayet ette görelim diyerek olay yerinden gelen arca binerek uzaklaştıkları aiddia ediliyor.
Daha sonra M.Y. birtakım bazı şahısları arayarak Hacı Y. İkamet adresinde aracta bekledikleri ve ordada aynı eylemi devam ettirecekleri anlaşılmıştır.
DARP ETMEK İÇİN KAPIMIZDA BEKLEMİŞLER
İbrahim ” nin iddiasına göre olayın burada kalmadığı darp etmek için, araçla ikametgahımızda bizi beklemişler bizler kişilerden şikayetçi olduk darp raporu aldık, kameralarda herşey açık seçik belli ancak bunlar durmayacaklar, Buradan yetkililere seslanmek istiyorum, lütfen buna bir önlem alın aksi halde bunların Gözü dönmüş aileme bir zarar vermelerinden korkuyorum dedi.
BABAMI KAÇIRIP NE YAPACAKLARI DA BELLİ DEĞİL
olay gecesi babasını kaçırmaya teşebbüs ettiklerini ifade eden İbrahim. Y , bababmı kaçırıp ne yapacaklardı, ya elinden mal varlığını yada canınını alacaklardı. Babamın canı her an tehlikede ben ailemden birini kaybetmek istemiyorum. bir şekilde artık adalet yerini bulsun, bunların güvendikleri yerler var bizim de Allahımız var, bunlar işini her türlü yürütüyor.
DEFALARCA ŞİKAYETÇİ OLDUK
Durumun bundan ibaret olmadığını sözlerine Ekleyen İbrahim .Y daha önceden de Defalerca şikayetçi olduk, nasıl oluyorsa bir şekilde şikayetlerimiz sonuçsuz kalıyor buna da bir anlam veremiyorum dedi.
İbrahim Y. İfadesinde ben ve ailem tehlikedeyiz bundan öncede şikayetlerimiz oldu ancak bu şekilde eylemlerini bana ve aileme orgazine olarak devam ettirmektedirler.

Babamı sokağın karanlık olan yerine doğru cekerek araca bindirip kacırıp babamdan zorla senet yada başka birşey imzalatıp babama zarar vereceklerini düşünüyorum bunlar alacaklarımız ve köyde bulunan bazı tarlalarımıza cökerek mal ve canımıza kast edilmektedir daha önce Gaziosmanpaşa savcılığına bunla ilgili şikayetlerimiz olmasına rağmen adliyede biz işimizi hallederiz diyerek bizim şikayetlerimizin sonuçsuz olacağını defalarca bizi tehtit etmişlerdir.

SAVCILIĞIN BİRŞEY YAPAMAYACAĞINDAN EMİNLER
Dediğim gibi daha öncede defalarca şikayetçi olduk ancak her şikayetimizde bizlere tehditler daha büyüyerek geliyor. Artık Can ve mal güvenliğimizin olduğunu düşünmüyorum, Hatta Öyle ki Savcılığın birşey yapamayacağından çok eminler Oysa burası hukuk ülkesi kimse kanunlardan kaçamaz bizlerde, biliyoruz ama bunların o kadar gözü dönmüş ki savcılığında bu konuda birşey yapamayacağını boşuna şikayet ettiğimizi defalrca bizlere deklare ettiler…
Savcılığın kanunlar ölcüsünde bize malımıza ve canımıza kast eden şahıslara karşı bir önlem alınmasını bir adalet bakanlığı personeli olarak istiyorum dedi.