Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Son dakika! Eş zamanlı 56 ilde ‘Kafes’ operasyonu! 150 kişi gözaltına alındı

Son dakika haberleri… İçişleri

Son dakika haberleri… İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 56 şehirde gerçekleştirilen ‘Kafes’ operasyonları çerçevesinde 150 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.

Son dakika! 56 ilde 'Kafes' operasyonu! 150 kişi gözaltına alındı

Son dakika haberleri… İçişleri Bakanlığı 56 şehirde ‘Kafes’ operasyonu gerçekleştirdi. Bu operasyonlarda 150 kişi gözaltına alındı.

Bakan Yerlikaya paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

56 ilimizde Kafes operasyonu kapsamında mali suç örgütleri üyelerine karşı eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonlarda şu ana kadar 150 şüpheli şahıs yakalandı. Operasyonlar devam ediyor.

Son dakika! 56 ilde 'Kafes' operasyonu! 150 kişi gözaltına alındı - Resim : 1

Emniyet Genel Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Başkanlığımız koordinesinde, İl Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ve Mali Şube Müdürlüklerimizce:

Ankara, Artvin, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, Mersin, Kastamonu, Kırklareli, Konya, Manisa, Rize, Samsun, Siirt, Trabzon, Uşak, Kırıkkale, İzmir, Antalya, Gümüşhane, Aydın, Burdur, Çanakkale, Giresun, Kars, Ordu, Tekirdağ, Balıkesir, Çankırı, Çorum, Denizli, İstanbul, Kırşehir, Şanlıurfa, Iğdır, Van, Muğla, Yalova, Adana, Elazığ, Mardin, Afyonkarahisar, Malatya, Nevşehir, Osmaniye, Kocaeli, Bartın, Kayseri, Ağrı, Bilecik, Bursa, Erzincan, Erzurum, Muş, Şırnak ve Düzce’de eş zamanlı operasyonlar düzenlendi.

Son dakika! 56 ilde 'Kafes' operasyonu! 150 kişi gözaltına alındı - Resim : 2

Tefecilik, Kamu Kurum ve Kuruşlarının Zararına Yönelik Nitelikli Dolandırıcılık, Kişilere karşı Nitelikli Dolandırıcılık, İhaleye Fesat Karıştırma, Resmi ve Özel Belgede Sahtecilik, Vergi Usül Kanununa Muhalefet ve Parada Sahtecilik suçlarını işleyen 367 şüpheli şahsa düzenlenen operasyonlarda şu ana kadar 150 şüpheli yakalandı.

Son dakika! 56 ilde 'Kafes' operasyonu! 150 kişi gözaltına alındı - Resim : 3
Operasyonlarımız devam ediyor. Operasyonlar kapsamında, çok sayıda ruhsatsız tabanca ve bu suçlardan elde edildiği değerlendirilen çok miktarda para ve çek/senet ele geçirildi.

Son dakika! 56 ilde 'Kafes' operasyonu! 150 kişi gözaltına alındı - Resim : 4

Operasyonları gerçekleştiren polislerimizi tebrik ediyorum.

Son dakika! 56 ilde 'Kafes' operasyonu! 150 kişi gözaltına alındı - Resim : 5

Aziz milletimiz müsterih olsun: Halkımızın huzurunu kaçıran mali suç örgütlerine, organize suç örgütlerine ve çetelere nefes aldırmayacağız.

Şafak sökerken de gün batarken de her an enselerindeyiz. Hepsini bir bir yakalayıp adalete teslim edeceğiz.