Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Rockstar Games GTA 6’yı nihayet duyurdu

Rockstar Games, oyun dünyasını

Rockstar Games, oyun dünyasını ve bağımlılarını yakından ilgilendiren bir açıklama yaptı. Firma, uzun yıllardır beklenen Grand Theft Auto’nun ilk fragmanın aralık ayında geleceğini açıkladı. Böylece, GTA 6 hakkındaki ilk resmi bildiri yapıldı.

Rockstar Games, oyun dünyasını ve bağımlılarının uzun yıllardır beklediği açıklamayı yaptı. GTA 6’nın fragmanının aralık ayında geleceği açıklandı.

Yıllardır bekleniyordu! Rockstar Games GTA 6'yı en sonunda duyurdu

İŞTE O AÇIKLAMA

Firma yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Gelecek ay Rockstar Games’in 25. yılını kutluyoruz. Dünya çapındaki oyuncularımızın inanılmaz desteği sayesinde gerçekten tutkulu olduğumuz oyunlar yaratma fırsatına sahip olduk. Siz olmasaydınız bunların hiçbiri mümkün olmazdı ve bu yolculuğu bizimle paylaştığınız için hepinize çok minnettarız. 1998 yılında Rockstar Games, video oyunlarının da diğer eğlence türleri kadar kültür açısından vazgeçilmez olabileceği fikri üzerine kuruldu ve bu evrimin bir parçası olma çabalarımızda sevdiğiniz oyunları yarattığımızı umuyoruz. Aralık ayı başlarında bir sonraki Grand Theft Auto’nun ilk fragmanını yayınlayacağımızı size duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu deneyimleri sizlerle daha uzun yıllar paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”