Cumartesi, Eylül 30, 2023

Reza Zarrab kavgası yeniden alevlendi: Ebru Gündeş’e peş peşe suçlamalar

Azerbaycan’da vereceği bir konserin yıllardır küs olduğu Ebru Gündeş tarafından engellendiğini iddia eden Azeri kızı Günel, zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabından Ebru Gündeş‘e bomba suçlama yönelten şarkıcı, “Sen kötü kalplisin, kötüsün” dedi.

Sosyal MedyaReza Zarrab

Reza Zarrab kavgası yeniden alevlendi: Ebru Gündeş'e peş peşe suçlamalar - Resim: 1

Azerbaycan’da vereceği bir konserin yıllardır küs olduğu Ebru Gündeş tarafından engellendiğini iddia eden Azeri kızı Günel, zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabından Ebru Gündeş’e bomba suçlama yönelten şarkıcı, “Sen kötü kalplisin, kötüsün” dedi.

Reza Zarrab kavgası yeniden alevlendi: Ebru Gündeş'e peş peşe suçlamalar - Resim: 2

Yıllar önce evlilik hazırlığı yaptığı Reza Zarrab’ın, gelinlik seçtiği sırada kendisini Ebru Gündeş ile aldattığını öğrenen Azeri kızı Günel’den bomba bir paylaşım geldi. 

Reza Zarrab kavgası yeniden alevlendi: Ebru Gündeş'e peş peşe suçlamalar - Resim: 3

Azerbaycan’da vereceği bir konserinin Ebru Gündeş tarafından engellendiğini ileri süren Günel, “25 yıllık sanat hayatımda kimseyi kıskanmadım, rızkını kesmedim. Neyin havasındasın? Olan olmuş, geçen geçmiş. Kötü kalplisin, korktun” dedi.

Reza Zarrab kavgası yeniden alevlendi: Ebru Gündeş'e peş peşe suçlamalar - Resim: 4

“RIZKA ENGEL OLAN…”

Ebru Gündeş’in Reza Zarrab olayından dolayı kendisine cephe aldığını ve işlerini engellediğini öne süren şarkıcı Günel, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şöyle konuştu:

Reza Zarrab kavgası yeniden alevlendi: Ebru Gündeş'e peş peşe suçlamalar - Resim: 5

Bilir misiniz ? Yok ya hepimiz biliriz… Rızkı veren Allah’ım tabi ki önü kesilmez, engel olanların bu dünyada cezası büyük. Yaşamadan cehennem veya bilinmez cennete gitmez! Ben bu dünyada 25 yıllık sanat hayatımda hiç kimseye kıskançlık etmedim, rızkını kesmedim, düşmanlık dahi etmedim…

Reza Zarrab kavgası yeniden alevlendi: Ebru Gündeş'e peş peşe suçlamalar - Resim: 6

“KÖTÜ KALPLİSİN, KÖTÜSÜN”

Sorarım sorarım da sen hayatımdakini bile bile saklayan duyulmasın diye kendini saf gösteren, gazetecilere para yediren, hala neyin davasındasın? Ne istiyorsun? Olan olmuş gecen geçmiş. Ama sen kötü kalplisin! Kötüsün!

Reza Zarrab kavgası yeniden alevlendi: Ebru Gündeş'e peş peşe suçlamalar - Resim: 7

“HİÇ Mİ VİCDANI SIZLAMAZ İNSANIN?”

Tecrübeli yılların şarkıcısı ne oldu? Davet edildin? Korktun mu? Korkma biz misafirperver halkız. Gelen misafire kötülük etmeyiz… Azerbaycan halkı olarak bilirsin… Geçmiş adı üstünde geçmiş? Ben rahatsız olmadım senden ? Senin ekibin 25-30 fark etmez benim ekibim 15 kişi… Benimle beraber ekmek parası kazanıyor hiç mi vicdanı sızlamaz insanın tabi insan olanın? Davet edilir, sanatçı gelir herkes işinde gücünde. Engel olmak büyük günah.

Reza Zarrab kavgası yeniden alevlendi: Ebru Gündeş'e peş peşe suçlamalar - Resim: 8

“BİRİNCİ BELLİ İKİNCİ KİM?”

Bu kaçıncı kötülüğün? Günahlarının cezasını Allaha havale ettim. Kim bana ne yanlışı varsa Allah’ımdan bulsun. Amin… Bu sahne 3 Temmuz sahnemiz… Aslı da olacak olan 4 Temmuz’du! Rahatsızlık duymuş aynı sahnede olmak istememişmiş… Ama birinci belli ikinci kim? Devam…

İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR