Çarşamba, Ekim 4, 2023

MEZUNİYETE 3 DERS SINAV BAŞVURUSU | AUZEF-2023 | İstanbul Üniversitesi mezuniyete 3 ders sınavı ne zaman, nasıl yapılacak? AUZEF sınav takvimi yayınlandı!

#AUZEF Üç Ders Sınavı Tarihi#AUZEF Üç Ders Sınavı Ne Zaman#Auzef Mezuniyete Üç Ders Sınavı Şartları

AUZEF üç ders sınavı tarihi 2023, son dakika açıklama ile belli oldu. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi tarafından yapılan duyuruda, söz konusu sınav tarihi ile sınavın uygulanış şekli netlik kazandı. Üniversite eğitimlerini uzaktan sürdüren öğrenciler, AUZEF 2022-2023 eğitim-öğretim yılı mezuniyete üç ders sınavlarına temmuz sonunda katılım sağlayacaklar.

AUZEF mezuniyete üç ders sınavı her eğitim-öğretim yılı sonunda, akademik takvimde belirtilen tarihte yılda bir defa yapılıyor. Peki, AUZEF 3 ders sınavı şartları neler? AUZEF mezuniyete 3 ders sınavı ne zaman, nasıl yapılacak? İşte, sınav takvimi ve konu hakkında ayrıntılı bilgiler.

AUZEF 3 DERS SINAVI ŞARTLARI 2023 | İstanbul Üniversitesi AUZEF mezuniyete 3 ders sınavı ne zaman, nasıl yapılacak AUZEF sınav takvimi yayınlandı
İstanbul Üniversitesi AUZEF mezuniyete 3 ders sınavı ne zaman? sorusu üniversiteden yapılan açıklama ile yanıt buldu. 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı bahar dönemi bütünleme (telafi) sınavlarının ardından, mezuniyete 3 ders sınavı için beklenen açıklama geldi. İstanbul Üniversitesi Senatosu’nda alınan karar gereğince İÜ AUZEF 2022-2023 eğitim-öğretim yılı mezuniyete üç ders sınavı online (çevrim içi) olarak gerçekleşecek. AUZEF 3 ders sınavları takvime göre 30 Temmuz tarihinde organize edilecek. Söz konusu sınavlara tüm dönemlerden en fazla üç tane başarısız (FF) harf notu bulunan öğrenciler katılım sağlayabilecekler. İşte, İÜ AUZEF üç ders sınav tarihleri ve ayrıntılar.
AUZEF 3 DERS SINAVLARI NE ZAMAN
AUZEF 3 DERS SINAVLARI NE ZAMAN?İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nden yapılan duyuruda şu ifadeler yer aldı;

Değerli Öğrencilerimiz,

İstanbul Üniversitesi Senatosu’nda alınan karar gereğince İÜ AUZEF 2022-2023 eğitim-öğretim yılı mezuniyete üç ders sınavı 30 Temmuz 2023 tarihinde çevrim içi (online) olarak yapılacaktır.

Sınava ilişkin detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde paylaşılacaktır.

Sınavlarınızda başarılar dileriz.
İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR