Cumartesi, Eylül 30, 2023

Mehmet Sevigen korkunç iddiada bulundu: Kemal Kılıçdaroğlu’nun kaseti var o yüzden görevi bırakamıyor

Eski Devlet Bakanı ve eski CHP Milletvekili Mehmet Sevigen, geçtiğimiz yıl ABD’ye düzenlediği ziyaret sırasında 8 saat ortadan kaybolan Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu süre zarfında ‘birileriyle’ görüştüğünü ve bu görüşmelere dair kasetlerin olduğunu iddia etti. Sevigen, “Kılıçdaroğlu ‘bırakmak istesem de bırakamam’ diyor. Kendisini orada tutan güçler var. Kayıp 8 saatte kimlerle görüştüğüne dair kaset gibi görüntülü belgeler var” dedi.

Mehmet Sevigen'den çarpıcı iddia: Kılıçdaroğlu'nun kaseti var o yüzden görevi bırakamıyor

Eski CHP‘li Mehmet Sevigen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ABD ziyaretinde gizli isimlerle görüştüğünü ve videolarının olduğunu iddia etti.

Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz yıl ABD‘ye bir ziyaret düzenlemiş ve gezi sırasında, basın mensuplarını da atlatarak 8 saat ortadan kaybolmuştu.

Eski Devlet Bakanı ve eski CHP Milletvekili Mehmet Sevigen, ABD’de 8 saat sırra kadem basan Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu süre zarfında ‘birileriyle’ görüştüğünü iddia etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu

“KEMAL BEY’İN TÜRKİYE GİBİ BİR DERDİ YOK”

Görüşmelere dair kasetlerin de olduğunu belirten Sevigen, “Kılıçdaroğlu ‘bırakmak istesem de bırakamam’ diyor. Kendisini orada tutan güçler var. Kayıp 8 saatte kimlerle görüştüğüne dair kaset gibi görüntülü belgeler var.” diye konuştu.

Eski CHP'li Mehmet Sevigen
Eski CHP’li Mehmet Sevigen

Sevigen, Haber Global TV canlı yayında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Kemal Bey zaten biliyorsunuz bırakmak istesem de bırakamam diyor. Kemal Bey'i başka güçler var orada tutan. Bir haber geldi sizle paylaştım mı ben? Kemal Bey'in 8 saatinin olduğu dönemde kimlerle görüştüğüne dair kaset gibi görüntülü belgeler varmış. Ben hep derdim Kemal Bey bırakacaktı. Seçimler 2-3 sene sonra olsaydı bırakacaktı. Herkese ailesine Türkiye'ye CHP'sine günah. Kemal Bey'in Türkiye gibi derdi yok. Bu bakımdan Kemal Bey bırakamıyor.
İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR