Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek hastalığını açıkladı

Kızılcık Şerbeti dizisindeki Nilay

Kızılcık Şerbeti dizisindeki Nilay karakterine hayat veren oyuncu Feyza Civelek, konuk olduğu Katarsis programında samimi açıklamalarda bulundu. Köpeğini kaybettikten sonra hastalığa yakalandığını söyleyen Civelek, “Sırtıma dövmesini yaptırdım. Onu kaybettikten sonra sedef hastası oldum. Üzüntüden sıkıntıdan saçkıran oldum.” dedi.

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek samimi açıklamalarıyla gündem oldu.

Katarsis programına konuk olan Civelek, hastalığıyla ilgili bilgi verdi. Köpeğini kaybettikten sonra yaşadıklarından bahseden Civelek, “Köpeğim vardı, vefat etti. Ben köpeğime çok düşkündüm, 11 yıl benimle yaşadı. Evladım gibiydi. Köpeğimi kaybettim ve sırtıma dövmesini yaptırdım. Onu kaybettikten sonra sedef hastası oldum. Üzüntüden sıkıntıdan saç kıran oldum. Bir sürü sıkıntı yaşadım ve bu biraz benim dönüm noktam oldu.” dedi.

Kızılcık Şerbeti dizisinin Nilay'ı Feyza Civelek hastalığını açıkladı - Resim : 1

Civelek, “Hayatımda ilk kez en değer verdiğim şeylerden birini kaybettim çünkü. O süreci zor yaşadım, zor atlattım ama hayat bir şekilde devam ediyor. 3-4 ay önce de dedemi kaybettim. Yaşadığım her kayıp hem bana bir ders oluyor hem de benden bir şeyler götürüyor.” ifadelerini kullandı.

Kızılcık Şerbeti dizisinin Nilay'ı Feyza Civelek hastalığını açıkladı - Resim : 2

FEYZA CİVELEK KİMDİR?

Feyza Civelek 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk olarak Acemi Cadı dizisinde oynadı. Sonra bir gençlik dizisi olan Kavak Yellerinde küçük bir rol alan Feyza Civelek, Adını Feriha Koydum dizisi ile adından söz ettirdi. 

Kızılcık Şerbeti dizisinin Nilay'ı Feyza Civelek hastalığını açıkladı - Resim : 3

2016 yılından itibaren birçok dizide rol alan Feyza Civelek, 2018’de Bir Umut Yeter adlı dizide Damla Akar, 2020’de rol aldığı Sol Yanım dizisinde Nazlım karakterini canlandırdı. 2022’de Kızılcık Şerbeti dizisinde oynadı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.