Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Sadettin Saran…

Genel seçimlerdeki başarısızlığın ardından

Genel seçimlerdeki başarısızlığın ardından altılı masayı topa tutarak yerel seçimlere ittifaksız gireceğini duyuran İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İzmir adayını Ümit Özlale olarak açıklamış, İstanbul için ise ‘çok şaşıracaksınız’ demişti. Kulislerde Ekrem İmamoğlu’na rakip olacak kişinin iş insanı Sadettin Saran olacağı konuşulmaya başlandı.

İYİ Parti'nin İstanbul adayı için bomba kulis! "Etkili bir isim" diyerek duyurdu

Fox TV’de Çalar Saat programını sunan İlker Karagöz İYİ Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı için konuşulan ismi paylaştı. İYİ Parti’nin İzmir adayının Ümit Özlale olduğu açıklanmış, İstanbul ve Ankara’dan çıkacak isim merak edilmeye başlanmıştı.

İYİ Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Sadettin Saran…

İYİ Parti'nin İstanbul adayı için bomba kulis! "Etkili bir isim" diyerek duyurdu - Resim : 1

ANITKABİR ÖZEL DEFTERİNİ İMZALADI

Kulislerde İYİ Parti’nin İstanbul’dan Saran Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran’ı aday göstereceği konuşulmaya başlandı. Karagöz, kulisleri şu şekilde açıkladı:

“Bugün en çok konuşulacak konulardan birisi de İYİ Parti’nin İstanbul adayı ya da aday yapma isteği öyle söyleyelim Sadetin Saran mı? Sadettin Saran önceki gün şirketinin kuruluş yıl dönümü nedeniyle Anıtkabir’deydi ve mozoleye çelenk bıraktı sonrasında da Anıtkabir özel defterini imzaladı.

İYİ Parti'nin İstanbul adayı için bomba kulis! "Etkili bir isim" diyerek duyurdu - Resim : 2

“İYİ PARTİ SADETTİN SARAN’I İSTANBUL’DAN ADAY YAPMAK İSTİYOR”

İYİ Parti 81 ilde 81 aday çıkartacak’ evet ama acaba İstanbul için çıkartacağı aday Sadettin Saran olabilir mi? Kuvvetli bir şekilde kulislerde konuşulan isim bu. Ve A Takımı’ndan bazı isimler ‘herkesi şaşırtacak isim göreceksiniz’ demişti.

İYİ Parti'nin İstanbul adayı için bomba kulis! "Etkili bir isim" diyerek duyurdu - Resim : 3

“ETKİLİ BİR İSİM, FENERBAHÇE TARAFTARININ YAKINDAN TANIDIĞI BİR İSİM”

Gerçekten de spor dünyasında önemli bir isim, etkili bir isim, Fenerbahçe taraftarının yakından tanıdığı bir isim, bir iş insanı Sadettin Saran ve İYİ Parti onu İstanbul’dan aday göstermek istiyor. Kulis bilgisi bu şekilde aktarmış olalım yeni bilgiler geldikçe de yine paylaşmış olacağız.”

İYİ Parti'nin İstanbul adayı için bomba kulis! "Etkili bir isim" diyerek duyurdu - Resim : 4

SADETTİN SARAN KİMDİR?

Steven Sadettin Saran (d. 30 Ağustos 1964, Denver), Türk-Amerikalı iş insanı ve spor yöneticisidir. Kendi adını taşıyan Saran Holding aracılığıyla Türkiye televizyonlarında yayınlanan spor müsabakalarının yüzde 50’den fazlasının yayın haklarını elinde bulundurmaktadır. Amerikalı bir anne ile Türk bir babanın oğlu ve 4 erkek kardeşin en büyüğü olarak Amerika Birleşik Devletleri’nin Denver kentinde doğdu. Çok küçük yaşta Türkiye’ye geldi.

İYİ Parti'nin İstanbul adayı için bomba kulis! "Etkili bir isim" diyerek duyurdu - Resim : 5

“SÜLEYMAN SOYLU ANKARA’YI İSTİYOR”

Öte yandan İlker Karagöz bir diğer kulis bilgi olarak da Cumhur İttifakı’nın Ankara adayı için Süleyman Soylu’nun konuşulduğunu paylaştı. Karagöz, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için önceki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu aday olmak istiyor iddiası Ankara kulislerinde konuşulan konulardan bir tanesi” dedi.