Salı, Ekim 3, 2023

Icardi’nin eşi Wanda Nara’dan lösemi iddialarına cevap! “Evet, bazı testler kötü çıktı”

Galatasaray‘ın yıldızı Mauro Icardi‘nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara’nın lösemi hastası olduğu iddia edilmişti. Arjantinli yıldızın da bu sebepten dolayı İstanbul’a gelişinin uzadığı belirtiliyordu. Hastalığına dair ilk kez açıklama yapan Nara, bazı testlerin kötü çıktığını ancak yeni sonuçlar beklediklerini ifade etti.

Icardi'nin eşi Wanda Nara'dan lösemi iddialarına yanıt! "Bazı testler kötü çıktı"

Mauro Icardi-Wanda Nara çifti kötü günler yaşıyor. Sarı-kırmızılı takımla yeniden anlaşan Arjantinli golcü Wanda’nın hastalığı nedeniyle İstanbul‘a gelişini erteledi.

1 gün hastanede yatan Nara, taburcu olduktan sonra Arjantin basınında çıkan lösemi iddialarına cevap verdi.

Mauro Icardi - Wanda Nara
Mauro Icardi – Wanda Nara

LÖSEMİ İDDİALARINA YANIT VERDİ

Lösemi olduğuna dair bir teşhis konmadığını ve test sonuçlarını beklediklerini sosyal medya hesabından duyuran Wanda, hastalığının ne olduğuna dair detaylı bilgi vermedi.

İşte Wanda’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım…

Herkese iyi günler, birkaç gün boyunca kendime ihtiyaç duydum ve ne olduğunu biraz anlatmak istiyorum; Çarşamba günü, her yıl ya da seyahate çıktığımda olduğu gibi, kendi kararım ile rutin kontrollerimi yaptırmaya karar verdim. Bazı sonuçlar olumsuz çıktı ve başka kontroller yaptırmak için hastaneye yatmaya karar verdim. Perşembe günü, kendi kararımla daha fazla inceleme yapılması için bu klinikten ayrıldım ve bir uzmanla görüştüm.

Bunu, ilk incelemelerimin sonuçlarına daha fazla bilgi eklemek amacıyla yaptım. Her anne gibi, çocuklarımdan korkularımı ve endişelerimi gizlemeye çalıştım. Özellikle henüz kesin bir teşhisim yokken. Ne yazık ki, cuma günü, bir gazeteci tarafından, henüz benim bile sahip olmadığım bir teşhis açıklandı.

O anda ilk incelememden henüz 24 saat bile geçmemişti. Çocuklarım her zaman her şeyi benden öğrendi, her zaman konuşurum ve bu da bir istisna olmayacaktı. Ancak daha fazla sonuç ve inceleme ile ve özellikle kendi karar verdiğim anda bunu yapmayı isterdim.

Aileme, her bir arkadaşıma ve sizin her birinize, bana olan sevginizi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Şimdi evimdeyim, daha fazla tahlil sonucu bekliyorum ve beni destekleyen profesyonellerin yönergelerine uyuyorum. Bunu özel hayatımda gizli tutacağım, özellikle çocuklarımı korumak için.

Mauro Icardi - Wanda Nara
Mauro Icardi – Wanda Nara

İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR