Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hukuk hizmetinde Global danışmanlık: ‘Deliduman Hukuk Bürosu’

Hukuk hizmetinde uluslararası danışmanlık:

Hukuk hizmetinde uluslararası danışmanlık: ‘Deliduman Hukuk Bürosu’

Özel Hukuk alanında ve özellikle Şirketler Hukuku alanında ulusal ve uluslararası arenada global düzeyde hukuk ve arabuluculuk hizmeti danışmanlığı vermektedir.

Deliduman Hukuk Bürosu danışmanlığı; Bir Aile şirketidir. Her biri konusunda uzman bir ekiple hizmetlerini sürdürmektedir.

KURUCU- YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Prof. Dr. Seyithan DELİDUMAN

1971 yılında Erzurum’un Horasan ilçesinde dünyaya gelmiştir. 1987 yılında Ardahan lisesinden mezun olduktan sonra hukuk lisansını Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 1991 yılında derece ile tamamlamıştır. 

Kurucumuz, 1991 yılında Atatürk Üniversitesi Erzincan Hukuk Fakültesi Medeni Usul ve İcra İflas Hukuku Anabilim Dalında asistan olarak göreve başlamıştır. Türkiye’de Almancadan Türkçeye – Türkçeden Almancaya yeminli tercümanlık yapan kurucumuz 1997 yılında Almanya’nın Ludwig-Maximilians Üniversitesinde Almanca eğitimini geliştirmiştir.

Ayrıca;

  • 1999-2004 yılları arasında Yardımcı Doçent Dr. olarak,
  • 2004-2009 yılları arasında ise Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Doçent Dr. olarak görev yapan Seyithan Deliduman 2009 yılında ise Profesör olarak atanmıştır.
  • 2011 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Usul ve İcra İflas Hukuku Anabilim Dalında Profesör olarak geçiş yapmıştır.

Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesine kurucu dekan olarak atanan Deliduman’ın Yalova Hukuk Fakültesindeki Dekanlık görevini iki dönem devam ettirmiştir.

Evli ve dört çocuk babası olan Seyithan Deliduman’ın avukatlık mesleğindeki kıdemi 30 yılın üzerindedir.

EKİBİMİZ;

Orhan Salih Deliduman/Avukat

Onur Hakan Deliduman/Avukat

Tülay Arslan Deliduman/Avukat

Furkan Deliduman/Avukat