Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hastanedeki vahşet nedeni yasak aşk! ‘Adam olsaydın, karına sahip çıksaydın’

Gaziantep’te Ömer Fıstıkçı, eşiyle

Gaziantep’te Ömer Fıstıkçı, eşiyle aynı hastanede temizlik personeli olarak çalışan Mustafa Yıldız’ı bıçaklayıp ağır yaraladı. Kendisine engel olmaya çalışanlara “Karışmayın, bu namus meselesi” diyen Fıstıkçı’nın ifadesi ortaya çıktı.

Hastanedeki vahşetin nedeni yasak aşk çıktı! 'Adam olsaydın, karına sahip çıksaydın' - Resim: 1

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde dün sabah temizlik görevlisi Mustafa Yıldız, hastanenin 4’üncü katında bıçaklı saldırıya uğradı. 

Hastanedeki vahşetin nedeni yasak aşk çıktı! 'Adam olsaydın, karına sahip çıksaydın' - Resim: 2

Vücudunun birçok yerinden yaralanan Yıldız’a yönelik saldırı, bu sırada hastanede bulunan bazı kişiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Yıldız’ı bıçakla yaralayan ve kendisine engel olmaya çalışanları, “Karışmayın, bu namus meselesi” diyerek uzaklaştıran Ömer Fıstıkçı, hastanenin güvenlik görevlileri tarafından yakalanıp, polise teslim edildi. Çalıştığı hastanede ameliyat edilen Mustafa Yıldız’ın yoğun bakım ünitesindeki tedavisi devam ediyor.

Hastanedeki vahşetin nedeni yasak aşk çıktı! 'Adam olsaydın, karına sahip çıksaydın' - Resim: 3

‘EŞİMİN TELEFONUNA PROGRAM YÜKLEDİM’
Gözaltına alınan Ömer Fıstıkçı, emniyetteki sorgusunda, olay anında Yıldız’ın sözleri üzerine kendisini kaybettiğini söyledi. 

38

Hastanedeki vahşetin nedeni yasak aşk çıktı! 'Adam olsaydın, karına sahip çıksaydın' - Resim: 4

Eşinin de aynı hastanede temizlik personeli olarak çalıştığını ve aldatıldığından şüphelendiğini belirten Fıstıkçı, ifadesinde, “Ben 22 yıllık evliyim. Eşimin son zamanlarda davranışlarındaki değişiklikler nedeniyle beni aldattığından şüphelendim. Bunun üzerine eşimin telefonuna yapılan görüşmeleri kaydeden program yükledim. Önceki gün telefonu incelediğimde eşim ile Mustafa Yıldız’ın konuşmalarına şahit oldum. Aramızda tartışma çıktı ve boşanmak istediğimi söyleyip, kendisini ailesinin evine bıraktım. Sabah boşanma konusuyla ilgili görüşmek üzere üzerimde bıçakla hastaneye gittiğimde eşim ile Mustafa’yı birlikte gördüm. Mustafa Yıldız’ın yanına giderek yaptığının doğru olmadığını söyledim. Kendisi ise bana, ‘Adam olsaydın, karına sahip çıksaydın’ dedi. Bu sözler üzerine deliye döndüm ve kendimi kaybettim. Kendime geldiğimde ellerimde kelepçe vardı, onu bıçakladığımı bile hatırlamıyorum” dediği öğrenildi.

48

Hastanedeki vahşetin nedeni yasak aşk çıktı! 'Adam olsaydın, karına sahip çıksaydın' - Resim: 5

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Fıstıkçı, nöbetçi hakimlik tarafından, ‘Kasten öldürmeye teşebbüs’ suçundan tutuklandı.

58

Hastanedeki vahşetin nedeni yasak aşk çıktı! 'Adam olsaydın, karına sahip çıksaydın' - Resim: 6

68

Hastanedeki vahşetin nedeni yasak aşk çıktı! 'Adam olsaydın, karına sahip çıksaydın' - Resim: 7

78

Hastanedeki vahşetin nedeni yasak aşk çıktı! 'Adam olsaydın, karına sahip çıksaydın' - Resim: 8