Çarşamba, Ekim 4, 2023

Gaziosmanpaşa’daki yaşanan kaçırma olayı ‘sürpriz’ çıktı

Gaziosmanpaşa’da iş yerinden çıkan kadın, iddiaya göre bir otomobile zorla bindirilerek kaçırıldı. Güvenlik kameralarına yansıyan olayın ardından çalışma başlatan İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kaçırıldığı iddia edilen İ.J ve onu kaçırdıkları ileri sürülen 3 kişinin Iğdır’da olduklarını tespit etti.

Yaşanan kaçırma olayı ‘sürpriz’ çıktı

Iğdır’da gözaltına alınan 4 kişi ifadelerinde kaçırılma olmadığını İ.M.’nin nişanlısı olan İ.J.’ye ‘sürpriz’ yaptığını söyledikleri öğrenildi.

HABER MERKEZİ

Dün, 17.00 sıralarında İstanbul Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesi’nde meydana gelen olayda, iş yerinden çıkan İ.J. ve yanındaki kadının yanına bir otomobil yaklaştı.

Gaziosmanpaşa'daki güpegündüz yaşanan kaçırma iddiası 'sürpriz' çıktı - Resim : 1

Otomobilden inen iki kişi İ.J.’yi zorla  otomobile bindirdi. Otomobil olay yerinden hızla uzaklaşırken, yaşananlar bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Çevredekilerin kaçırılma iddiasıyla çok sayıda ihbarda bulunduğu olayla ilgili emniyet alarma geçti. İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarda, İ.J. ve onu kaçırdığı iddia edilen İ.M., G.J. ve M.S.’nin, olayın ardından bin 500 kilometre uzaklıkta ki Iğdır’a gittikleri belirlendi.

Gaziosmanpaşa'daki güpegündüz yaşanan kaçırma iddiası 'sürpriz' çıktı - Resim : 2

Polis ekipleri tarafından ifadelerine başvurulmak üzere emniyete götürülen İ.J ve onu kaçırdığı iddia edilen İ.M.’nin nişanlı oldukları öğrenildi. İ.M.’nin nişanlısına süpriz yapmak için böyle bir şey yaptığını söylediği öğrenilirken, aralarında İ.J.’nin kız kardeşi G.J.’nin bulunduğu 4 kişi, alınan ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Gaziosmanpaşa'daki güpegündüz yaşanan kaçırma iddiası 'sürpriz' çıktı - Resim : 3

HABER MERKEZİ

İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR