Cuma, Haziran 2, 2023

Futbol dünyasına 80 milyon dolarlık vurgunda sıcak gelişme! Muslera’nın ifadesi çıktı! ‘Bizi oyaladı’

Futbol dünyası bu olayla çalkalandı! DenizBank’ın Levent şube müdürü Seçil Erzan’ın, içlerinde futbol dünyasının tanınmış simalarının da olduğu çok sayıda varlık sahibi kişiyi 80 milyon dolandırdığı iddiasıyla tutuklandığı soruşturma dosyasında kaleci Nestor Fernando Muslera şikâyetçi sıfatıyla ifade verdi. İşte Muslera’nın ifadesi…

Futbol dünyasına 80 milyon dolarlık vurgunda sıcak gelişme! Muslera'nın ifadesi çıktı! 'Bizi oyaladı' - Resim: 1

Türkiye günlerce bu olayı konuştu… Denizbank’ın Levent şube müdürü Seçil Erzan’ın, içlerinde futbol dünyasının tanınmış simalarının da olduğu çok sayıda varlıklı ismi 80 milyon dolar dolandırdı.

Futbol dünyasına 80 milyon dolarlık vurgunda sıcak gelişme! Muslera'nın ifadesi çıktı! 'Bizi oyaladı' - Resim: 2

“DEFALARCA KEZ ARANDIM”
1 milyon 200 bin dolar para yatırdığını, 500 bin dolarını geri alamadığını dile getiren Muslera, “2022 yılında Denizbank tarafından yatırım amacıyla özellikle Aralık ayında sık arandım. Akabinde şube müdürü Seçil Erzan tarafından yine paramın değerlendirilmesi amacıyla defalarca kez arandım” dedi.

Futbol dünyasına 80 milyon dolarlık vurgunda sıcak gelişme! Muslera'nın ifadesi çıktı! 'Bizi oyaladı' - Resim: 3

“BENİ FONAPARA YATIRMAYA İKNA ETTİ”
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na avukatı Dr. Rezan Epözdemir ile birlikte giderek ifade veren Muslera, şu anda Galatasaray’da kalecilik yaptığını belirterek, şunları söyledi:

Futbol dünyasına 80 milyon dolarlık vurgunda sıcak gelişme! Muslera'nın ifadesi çıktı! 'Bizi oyaladı' - Resim: 4

“2011 yılından beri Seçil Erzan’ı Denizbank Şube Müdürü olarak tanırım. 2022 yılında Denizbank tarafından yatırım amacıyla özellikle Aralık ayında sık arandım.

İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR