Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ekrem İmamoğlu, Kılıçdaroğlu’nun söylediği iddia edilen ‘Partiyi ANAP’laştırmak istiyor’ sözlerini yanıtladı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu,

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB iştiraki KİPTAŞ’ın Bakırköy’de bulunan İş Bankası Mensupları Sitesi İncirli Parselinde kentsel dönüşüm kapsamında gerçekleştirdiği yıkım programına katıldı. Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmamoğlu, CHP eski genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun söylediği iddia edilen ‘CHP’yi İmamoğlu’na kaptırmayın. Partiyi ANAP’laştırmak istiyor’ sözlerine yanıt verdi. İmamoğlu, “Cumhuriyet Halk Partililiği’mi kimse tartışmaya açamaz” dedi.

İBB Başkanı İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'nun söylediği iddia edilen 'Partiyi ANAP'laştırmak istiyor' sözlerine yanıt verdi
  • CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ne partisinin peşini ne de siyaseti aktif olarak bırakmış değil.
  • Kılıçdaroğlu’nun Ankara’da 6’lı masanın ortaklarına yakın tuttuğu ofis görüntülenirken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için söylediği iddia edilen sözler de gündem oldu.
İBB Başkanı İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'nun söylediği iddia edilen 'Partiyi ANAP'laştırmak istiyor' sözlerine yanıt verdi - Resim : 1
  • İddiaya göre Kılıçdaroğlu’nun “CHP’yi İmamoğlu’na kaptırmayın. Partiyi ANAP’laştırmak istiyor” dediği belirtildi.
İBB Başkanı İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'nun söylediği iddia edilen 'Partiyi ANAP'laştırmak istiyor' sözlerine yanıt verdi - Resim : 2
  • İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB iştiraki KİPTAŞ’ın Bakırköy’de bulunan İş Bankası Mensupları Sitesi İncirli Parselinde kentsel dönüşüm kapsamında gerçekleştirdiği yıkım programına katıldı.
İBB Başkanı İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'nun söylediği iddia edilen 'Partiyi ANAP'laştırmak istiyor' sözlerine yanıt verdi - Resim : 3
  • Burada basın mensuplarının Kılıçdaroğlu’yla ilgili sorusunu yanıtlayan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Aramızdaki ilişkiyi baba-oğul ilişkisi diye tarifleyen Sayın önceki Genel Başkanımızın, beni CHP’nin en tarihi, en önemli kurultayında, kurultay başkanı teklifini yaparak davet eden Sayın Genel Başkanımızın, böylesi bir şey söylediğini düşünebilir misiniz? Ben mümkün bile görmüyorum. O bakımdan, bu tür basın küpürleri üzerinden, gazeteler üzerinden, mesnetsiz, kaynaksız haberler, bu haberlerle bizim aramızı bozamazlar. Ben CHP’nin 15 yıllık üyesiyim. Artı üyeliğini, ilçe başkanlığını yapmış, ilçe belediye başkanlığını kazanmış, iki kez de İBB’nin ardı ardına seçimini kazanmış, tabiri caizse biraz ukalaca olacak ama seçim kaybetmemiş üyesiyim. Onun için Cumhuriyet Halk Partililiği’mi kimse tartışmaya açamaz”