Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Deniz Seki aldığı haberle yıkıldı! Ünlü sanatçı annesini kaybetti

Şarkılarıyla herkesin dilinde olan

Şarkılarıyla herkesin dilinde olan ve hapishane geçmişi ile bir döneme damgasını vuran ünlü şarkıcı Deniz Seki, aldığı haberle yıkıldı. Bu acının tarifi yok! Yıllardır beynindeki rahatsızlık nedeniyle tedavi gören Deniz Seki’nin annesi Güler Seki’den üzen haber geldi. Ünlü sanatçı annesini kaybetti!

Deniz Seki bu haberle yıkıldı! Ünlü sanatçı annesini kaybetti

Bir dönem hapishane olayları ile tüm Türkiye’nin konuştuğu ünlü şarkıcı Deniz Seki aldığı haberle yıkıldı. Bu acının ne tarifi ve de ilacı var! Yıllardır beynindeki rahatsızlık nedeniyle tedavi gördüğü bilinen Güler Seki’den üzücü haber geldi. Deniz Seki’nin annesi Güler Seki hayatını kaybetti. Sanat camiası bu haberle yıkıldı.

DENİZ SEKİ ALDIĞI HABERLER YIKILDI! BU ACININ TARİFİ YOK

Güçlü sesiyle herkesi dikkatini çeken ve şarkılarıyla yoğun ilgi gören Deniz Seki annesinin ölüm haberiyle hayatının şokunu yaşadı. Adeta dünyası başına yıkıldı. Yıllardır beynindeki rahatsızlık sebebi ile tedavi gören Güler Seki bu sabah hayata gözlerini kapadı.

gfggf-34.jpg

Beynindeki sorundan dolayı yıllardır tedavi gören ve 4 defa hastaneye kaldırılan Güler Seki bu sabah hayata gözlerini kapadı. Ünlü şarkıcı, daha önce katıldığı bir programda ise annesinin kansere yakalandığını ve altı yıldır yatalak olduğunu söylemişti.

DENİZ SEKİ KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

1 Temmuz 1970 yılında İstanbul’da doğan Deniz Seki, öğrenim yıllarında ilkokulu Maçka Süheyla Artam’da, orta ve lise eğitimini de yatılı olarak Çamlıca Kız Lisesi’nde okudu. Okulu bitirdikten sonra, TRT İstanbul televizyonundaki sunuculuk sınavlarına katılarak sunucu oldu. İlk olarak 1993 yılında Melih Kibar ile tanışan Seki, Kenan Doğulu, İzel, Yaşar, Emel Müftüoğlu, Ege, Ferda Anıl Yarkın ve Zuhal Olcay gibi sanatçılara vokalistlik yapmıştır. 1995 yılında, Pop-Show 95 Şarkı yarışmasına katılan sanatçı kendi yazdığı şarkı ile[kaynak belirtilmeli] birinci olmuş, 9 Nisan 1997 tarihinde ilk albümü söz ve müziği Yıldız Tilbe’ye ait olan Hiç Kimse Değilim yayınlanmıştır. 2 Aralık 1999 tarihinde, söz ve müziklerinin birçoğu kendisine ait olan Anlattım isimli albümü yayınlandı.

jhhjjh-22.jpg

12 Mayıs 2006 yılında piyasaya çıkan Ali Kocatepe’nin 41 Kere Maşallah adlı albümünde “Herşey Senin İçin” adlı parçayı seslendirmiş ve aynı yıl Ayla Dikmen için hazırlanan ve çeşitli sanatçıların Ayla Dikmen’in şarkılarını okuduğu albümde Seki, albümle aynı ismi taşıyan “Sensiz Yaşayamam” adlı parçayı seslendirmiştir.2007 yılında Ayhan Günyıl’ın “Gitti Gideli” parçasına da vokal yapmıştır. Ercan Saatçi’nin Mucize Nağmeler adlı alaturka albümünde “At Kadehi Elinden” adlı parçayı seslendirmiştir. Mucize Nağmeler isimli albümün ilk klibi de bu şarkıya çekilmiştir.

Uyuşturucu nedeniyle 24 Şubat 2010 tarihinde görülen davanın ardından Seki, Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi’ne götürülmüştür. Seki, cezaevinde geçirdiği 218 günün ardından 2 Kasım 2010 tarihinde görülen ilk duruşmada tahliye edilmiştir. 16 Kasım 2014’te tekrar cezaevine gönderildi. 5 Haziran 2017 günü öğlene doğru hapisten çıkarılmıştır.