Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Genel Başkanlık görevini kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu Ankara’da ofis tuttu! Vakıf kuracak

CHP 38. Olağan Kurultayı’nda Genel

CHP 38. Olağan Kurultayı’nda Genel Başkanlık yarışını Özgür Özel’e karşı kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu’nun ne yapacağı merak ediliyordu. 13 yıllık görevini kaybeden Kılıçdaroğlu hakkında bomba bir kulis bilgisine ulaşıldı. Kılıçdaroğlu’nun Ankara’da Mustafa Kemal Mahallesi’nde vakıf veya enstitü kurma düşüncesiyle 4 odalı bir ofis tuttuğu öğrenildi. CHP’yi bırakmayacağı öğrenilen Kılıçdaroğlu, parti politikalarına destek olmak için araştırmalar yaptırmak istiyor.

CHP’nin “İkinci Yüzyılda Birlik ve Demokrasi” sloganıyla düzenlenen 38. Olağan Kurultayı’nda, “değişimciler”in adayı Özgür Özel, ikinci turda 812 oyla, partinin yeni genel başkanı seçilmiş, kurultayda son kez aday olduğu mesajı veren Kemal Kılıçdaroğlu’nun hesabı tutmamıştı.

Kılıçdaroğlu, 13 yıldır yürüttüğü genel başkanlığa, kurultay yenilgisiyle veda ederken şimdi ne yapacağı merak ediliyordu.

CHP Genel Başkanlık görevini kurultay sonrası kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu şimdi ne yapacak? Bomba kulis: Ankara'da ofis tuttu - Resim : 1

“KILIÇDAROĞLU ANKARA’DA 4 ODALI BİR OFİS TUTTU”

Gazeteci Barış Yarkadaş, Kılıçdaroğlu hakkında bomba bir kulis bilgisi paylaştı. tv100 canlı yayınında açıklamalarda bulunan Yarkadaş şu ifadeleri kullandı:

“Kemal Kılıçdaroğlu, Ankarada Mustafa Kemal Mahallesi’nde 4 odalı bir ofis tuttu. Cuma gitti, ofise onay verdi. Boyası yapılmaya başlandı.

CHP Genel Başkanlık görevini kurultay sonrası kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu şimdi ne yapacak? Bomba kulis: Ankara'da ofis tuttu - Resim : 2

“CHP İÇİN ARAŞTIRMALAR YAPTIRMAK İSTİYOR”

Burada bir vakıf veya enstitü kurmayı düşünüyor. Parti politikalarına destek olmak için araştırmalar yaptırmak istiyor. Temel konuda araştırma ve rapor hazırlamak. Yoksullağa karşı mücadele için raporlar ve araştırmalar yaptırılacak.

CHP Genel Başkanlık görevini kurultay sonrası kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu şimdi ne yapacak? Bomba kulis: Ankara'da ofis tuttu - Resim : 3

“”ÖZGÜR ÖZEL’E DESTEK VERİN, YALNIZ BIRAKMAYIN”

Kılıçdaroğlu’nun evine çok sayıda ziyaretçi gidip geliyor. Kılıçdaroğlu herkese ‘Özgür Özel’e destek verin, yalnız bırakmayın, yerel seçime kilitlenin’ diyor.”