Cumartesi, Eylül 30, 2023

Çaycı Hüseyin öldü: bu haberlere isyan etti! Çaycı Hüseyin Alparslan Özmol kimdir?

Sosyal medyada adı sıkça ölüm haberleri ile anılan Alparslan Özmol, “Bana karakter bulmak istiyorsanız öldü karakterini bulmayın. Teşkilat dizisinde ölmek isterim” dedi. Peki Çocuklar Duymasın’ın Çaycı Hüseyin‘i Alpaslan Özmol kimdir?

Bir dönemin en çok sevilen dizisinde oynayan ‘çaylar’ ve ‘adamı hasta etmeyin’ repliğini dillere dolayan ‘Çaycı Hüseyin‘ lakaplı Alparslan Özmol, hakkında çıkan öldü haberleri ile ilgili konuştu. Sosyal medya kullanıcıları tarafından sık sık ‘koronavirüsten öldü, kazada öldü’ şeklinde bahsedilen Özmol, “Bana karakter bulmak istiyorsanız öldü karakterini bulmayın. Bu adam yaşıyor kardeşim, adamı hasta etmeyin.” dedi.

Özmol, “Dün akşam yine trend topic olduk. Ben anlamadım kardeşim yani bir çözüm bulmamız lazım. Yaşıyor muyuz ölüyor muyuz bir karar verin, adamı hasta etmeyin. Sorun kimde bende mi, sizde mi? Yaşatmak istiyorsak tabii ki güzel projelerde görünmek isteriz. Projeyi de seçemiyoruz o kadar güzel projeler var ki.Ama Teşkilat’ta ölmek isterim. Dizi çok güzel hemen oradan teklif bekliyorum. Öleceksek orada ölelim.”

İmajında da değişikliğe giden Özmol, ‘Koronavirüsten öldü dediler, uçak kazasında öldü dediler. Bir gün öleceğiz, bu sefer de ‘Yok canım ölmedi, yaşıyor’ diyecekler. Arkadaşlar, ben yaşıyorum. Öldüğüm zaman size haber vereceğim. Adamı hasta etmeyin.’ açıklamasında bulundu.

Mart ayından beri hakkında öldü haberi çıkmayan Özmol’u ” Şu anda ekranda tekrarları yayınlanıyor dizinin fakat benimle yetişen çocuklar beni şu an göremiyor benim ne yaptığımı merak ediyor. Yeni nesil de elinde cep telefonu ve sosyal medyayla yaşıyor. Onlar için öldürmek çok basit, ortaya bir iddia atıveriyorlar. Çok kez öldüm, ama kendini fenomen zanneden biri ortaya çıkıp da ‘Ben gerçekten bunu öldüreyim, öteki dünyaya göndereyim’ derse ne olacak. Sanal alemin insanlarımız kendilerini kanıtlamak için böyle bir delilik yapabilir, yapabileceklerine inanıyorum. Fenomen olmak için ‘Ölmedi ölmedi dediniz ama bakın ben öldürdüm’ diyebilir. Böyle bir ruh hali bir dengesizlik yaşanabilir. Bunun önlemini kendi çapımda alıyorum. Paranoyakça değil ama tedbir alıyorum. Ben şu an size kendimi kanıtlıyorum ama ertesi gün yine bir öldü haberi çıkıyor sonra yine bir ekrana çıkıyorum, bu kez kimse inanmaz oldu. Günün birinde bir başrol oyuncusu çıkıp da bunu gerçekleştirebilir. Bu duruma devlet el atmalı, devlet bu iddiaları ortaya atanlarla ilgilenmeli, benim gücüm yetmez önlem almaya.” açıklamasında bulunmuştu.

Oyuncu Alpaslan Özmol, merhum Münir Özkul’dan sonra hakkında öldü haberleri en çok yapılan kişi olarak dikkat çekiyor. 

İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR