Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan, Bursa’da Sivil Toplum Kuruşlarıyla buluştu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan bir dizi program için Bursa’ya geldi.Bakan Işıkhan, Sivil Toplum Kuruşlarıyla Merinos AKKM’de buluştu.

featured

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan, Bursa’da Sivil Toplum Kuruşlarıyla buluştu

Mine Köseler/Bursa-BHA

”İstihdam ve iş gücünde en verimli tabloyu elde edeceğimiz bir sürecin içinde bulunuyoruz” diyen Bakan Işıkhan, konuşmasında şunları ifade etti:”Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olarak tüm birimlerimiz çalışmalarına son hız devam ediyor. Üretime, istihdama benim de katkım olsun diyen herkese destek olmaya devam ediyoruz. Önümüzdeki ay açıklanacak çok güzel neticeleri hep birlikte göreceğiz. İstihdam ve iş gücünde en verimli tabloyu elde edeceğimiz bir sürecin içindeyiz. Yine aynı şekilde son 22 yılın en düşük “işsizlik” verilerine ulaşacağımızı öngörmekteyiz. Kadın istihdamının artmasını çok önemsiyoruz. Bundan sonrada aynı şekilde çalışma hayatına daha fazla fırsat tanımaya devam edeceğiz.

Kıymetli hemşehrilerim, ilkeli tarafsız yürüttüğünüz çalışmalar ülke ekonomisine çok değerli katkılar sunar.Bursa’yı sosyal ve ekonomik anlamda bir çekim merkezine dönüştürmek istiyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın oluşturduğu Türkiye Yüzyılı hedefini başarılı bir şekilde gerçekleştirmek istiyoruz.Hedeflerimiz doğrultusunda seçim beyannamememizi açıkladık.

Alinur Aktaş, inşallah ipi göğüsleyecektir.Kıymetli kadim kentimiz Bursa, her şeyin en iyisine layık olmakla birlikte belediyeciliğin de en iyisine layıktır.Ülkemizin en büyük şehirlerinden biri olan Bursa’nın devamlılığa ve istikrara ihtiyacı var.Bu vizyon Alinur Aktaş’ta fazlasıyla vardır.Biz Cumhur İttifakı adaylarına inanıyoruz. Her birine muvaffakiyetler diliyorum. Biz sizlerle birlikte el ele verip ülkemizi ve şehrimizi daha ileriye taşıyoruz. Sözlerime son verirken başta Alinur Aktaş Bey olmak üzere tüm ilçe başkanlarıma başarılar diliyorum.”

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan, Bursa’da Sivil Toplum Kuruşlarıyla buluştu