Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Büyük Filistin Mitingi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla bugün Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek

İsrail’in saldırılarına dikkat çekmek

İsrail’in saldırılarına dikkat çekmek ve özgür Filistin davasına destek amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla bugün Atatürk Havalimanı’nda Büyük Filistin Mitingi düzenlenecek. Saat 15.30’da başlayacak olan Büyük Filistin Mitingi’nde 5 bin personel görevli olacak ve konuklar alana 12 farklı kapıdan girecek.

Büyük Filistin Mitingi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilecek

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın bugün Atatürk Havalimanı’nda düzenleyeceği Büyük Filistin Mitingi’ne, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve siyasi liderlerin yanı sıra dünyanın dört bir yanından devlet adamları, hükümet ve siyasi parti temsilcileri de katılacak.

Atatürk Havalimanı’nda saat 15.30’da başlayacak Büyük Filistin Mitingi’nde 5 bin personel görevli olacak ve konuklar alana 12 farklı kapıdan girecek.

TOPLU TAŞIMALAR ÜCRETSİZ

Mitinge gelmek için İstanbul’un 39 ilçesinden otobüsler kaldırılacak, toplu taşıma araçları da ücretsiz sefer yapacak. Mitingde, 29 ses ve ekran kulesi kuruldu. 6 noktada mescit, şadırvan, sağlık ve tuvalet gibi ihtiyaçlar için lojistik alanları oluşturuldu. İnternet kalitesini arttırmak için 25 seyyar baz istasyonu alanda hizmet verecek. Ayrıca 50 farklı noktada su dağıtılacak.

Basın mensuplarının akreditasyonla izleyebileceği mitinge dünyanın önde gelen basın kuruluşlarının katılacağı bildirildi. Yerli ve yabancı basın mensupları için iki katlı bir platform kuruldu. Öte yandan bugün İstanbul’da Gayrettepe- İstanbul Havalimanı metro hattı ile Marmaray, Ankara’da Başkentray ve İzmir’de İZBAN ücretsiz olacak.

Mitinge Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan, HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ve DSP Genel Başkanı Önder Aksakal da katılacak. Ayrıca pek çok farklı ülkeden devlet adamları ile hükümet ve siyasi parti liderleri de İstanbul’da olacak.