Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Burak Yılmaz: Beşiktaş’a gelmeseydim keşke! Çarpıcı Aboubakar, Güneş ve Çalımbay sözleri…

Beşiktaş‘tan ayrılan Burak Yılmaz,

Beşiktaş‘tan ayrılan Burak Yılmaz, siyah-beyazlı ekipte geçirdiği kısa döneme dair çarpıcı açıklamalar yaptı. “Beşiktaş‘a keşke gelmeseydim” diyen Yılmaz; Aboubakar, Şenol Güneş ve Rıza Çalımbay‘la ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Burak Yılmaz: Keşke Beşiktaş'a gelmeseydim! Çarpıcı Aboubakar, Güneş ve Çalımbay sözleri...

Şenol Güneş’in istifası sonrası Beşiktaş’ın başına geçen Burak Yılmaz, 1 aylık sürecin ardından görevinden ayrıldı. Kötü bir grafik çizen Yılmaz, taraftarın protestoları sonrası istifa kararı aldı.

Burak Yılmaz: Keşke Beşiktaş'a gelmeseydim! Çarpıcı Aboubakar, Güneş ve Çalımbay sözleri... - Resim : 1

Genç teknik adam siyah-beyazlılardan ayrılığı sonrası Milliyet Gazetesi’nden Attila Gökçe’ye konuştu. İşte Burak Yılmaz’ın açıklamalarından öne çıkanlar…

Burak Yılmaz: Keşke Beşiktaş'a gelmeseydim! Çarpıcı Aboubakar, Güneş ve Çalımbay sözleri... - Resim : 2

Sergen Yalçın’la kazanılan şampiyonluk sezonunun sonunda olduğu gibi Aboubakar yeniden sakatlık-tedavi-ağrı sarmalına girmişti. Araştırınca öğrendim ki bizim Kamerunlu golcümüz, 4 ay sonraki alacağının ödenmesi için ısrar ediyormuş.

Burak Yılmaz: Keşke Beşiktaş'a gelmeseydim! Çarpıcı Aboubakar, Güneş ve Çalımbay sözleri... - Resim : 3

Ödeme yapılmayınca ağrılarının da devam ettiğini söylediler. Ama hayır, bilimi araya koyarak dedikodu yapmak istemiyorum. Takdirini Beşiktaşlı yöneticilere bırakıyorum.

Burak Yılmaz: Keşke Beşiktaş'a gelmeseydim! Çarpıcı Aboubakar, Güneş ve Çalımbay sözleri... - Resim : 4

Beşiktaş takımında beklemediğim tablolarla karşılaştım. Şenol Hocamızın gergin ve asabi halleri, oyuncularla ve bizimle konuşurken seçtiği üslup beni çok şaşırttı. Bu deneyleri de dağarcığımda saklayacağım.

Burak Yılmaz: Keşke Beşiktaş'a gelmeseydim! Çarpıcı Aboubakar, Güneş ve Çalımbay sözleri... - Resim : 5

Ancak gücüme giden şeyler de var! Sayın Başkan’la konuşurken sıra para hesabına gelince Beşiktaş ile böyle bir alış verişe girmeyeceğimi söyledim. Ama Hırvat yardımcılarım için hak ettikleri ödemenin yapılmasını rica ettim. Buradan onlara da teşekkür ediyorum. Özetle içten içe ‘Keşke gelmeseydim’ diyorum ama, Beşiktaş’tan kaçamazdım.

Burak Yılmaz: Keşke Beşiktaş'a gelmeseydim! Çarpıcı Aboubakar, Güneş ve Çalımbay sözleri... - Resim : 6

Ben Başkanımız Ahmet Nur Çebi ile konuşmayı tamamlayıp kulüpten ayrılırken, 5 dakika içinde Rıza Hoca’nın geldiğini öğrendim. Böyle tablolara da alışmak lazımmış, ben bilemedim.