Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bu ekip Arsuz’u ihya eder

Cumhuriyet Halk Partisi Arsuz

Cumhuriyet Halk Partisi Arsuz Belediye Başkan adayı Sami Üstün, İlçe teşkilat yöneticileri ve Meclis üyesi adayları ile birlikte Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Yönetim Kurulu Üyesi ve AKİYAD Başkanı Veysel Cıncık’ı ziyaret etti.

“CHP’nin avlusunda doğdum” diyen Sami Üstün, büyük bir sorumluluğu yüklenmenin gururunu yaşadığını belirterek, “Arsuz bizim özümüz, gözümüz ve gönlümüz. Doğal ve tarihi güzelliklerle bezenmiş bu şehri tüm sorunlarından arındırmak boynumuzun borcudur. Birinci önceliğimiz alt yapı ve deprem felaketinin izlerini silmek. Belediyemizin bütçesinin yetersiz kaldığı durumlarda, Hatay Büyükşehir belediyesi ve Bakanlıklar düzeyinde girişimlerde bulunacağız. İşimiz zor. Ancak Arsuz halkımızın sabrı ve desteği ile tüm zorlukları aşacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Belediye Meclis üyesi adaylarının belirlenmesi sürecinde yaşadıkları sıkıntılara değinen Sami Üstün, “Başkan aday adayı tüm arkadaşlarımız  gibi, meclisimizde yer alarak şehrimize hizmet etme arzusunda olan dostlarımızın teveccühü karşısında kelimeler yetersiz kalır. Elbette hepimiz, Arsuz’un hak ettiği konuma ulaşması için bazı görevlere talip olduk. Ancak, Meclis üye sayımız belli. Dolayısıyla, üzülerek listeye dahil edemediğimiz arkadaşlarımız oldu. Lütfen bizi anlayış ile karşılasınlar. Neticede, bu şehri hep birlikte yöneteceğiz. Küsmek, başka partilere yönelmek hiç bir CHP’liye yakışmaz. Güzel günler bizi bekliyor. Kısır çekişmelerle zaman kaybetmeyelim. Tüm enerjimizi Arsuz için harcayalım” dedi.

TİMBİR Yönetim Kurulu üyesi ve AKİYAD (Akdeniz İnternet Gazetecileri ve Yayıncıları Derneği) Başkanı Veysel Cıncık ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, uzun yıllardır tanıdığı Sami Üstün’ün Arsuz’a değer katacağına inandığını belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.