Pazar, Ekim 1, 2023

Böyle çark görülmedi! “Erdoğan kazanırsa ülkeyi terk ederim” diyen Gülşen: Ülkemiz çok güzel değil mi?

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden önce ‘Erdoğan kazanırsa ülkeyi terk ederim’ diyen Gülşen, bayramda Bodrum’da verdiği konserde “Ülkemiz çok güzel değil mi? Her gün şükrediyorum” dedi.

Şarkıcı Gülşen, bayram konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro’da sevenleriyle bir araya geldi.

İmam hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle tepkilerin odağında olan şarkıcı Gülşen, seçim sonuçları beklediği gibi olmayınca, Bodrum konserindeki açıklamalarıyla yaşananları unutturmaya çalıştı. 

Şarkıcı Gülşen Çolakoğlu, imam hatiplilere yönelik sözleriyle kamuoyunda tepkileri üzerine toplamıştı. Hakkında dava açılan ardından da tutuklanan şarkıcı, kısa süre kaldığı cezaevinden çıktı. Yurt dışı yasağının da kaldırılmasıyla soluğu İngiltere’nin başkenti Londra’da alan Gülşen, kısa süre önce yeniden konserlerine başladı.

Şarkıcı Gülşen’in yargılandığı davada dosya mütalaa için savcıya gönderildi

Böyle çark görülmedi! "Erdoğan kazanırsa ülkeyi terk ederim" diyen Gülşen: Ülkemiz çok güzel değil mi? - Resim : 2

AVUKATI AÇIKLAMIŞTI

Aylar sonra dinleyicileriyle bir araya gelen şarkıcının avukatı, seçim öncesi dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Avukatın, “Sanatçı seçimlere kadar Türkiye‘ye gelmeyecek ve seçim sonuçlarına göre ülkeye dönüp dönmeyeceğine karar verecek” ifadeleri, seçim sonrası yeniden gündeme geldi. Söylendiği gibi Gülşen henüz ülkeyi terk etmedi. Yaşananları ve söylenenleri unutturmaya çalışan şarkıcı, bayramın son günü Bodrum’da konser verdi. Sahnede zaman zaman açıklamalarda bulunan Gülşen, “Şu an burada olmak benim için paha biçilemez” dedi.

Şarkıcı Gülşen sahnelere geri döndü

Böyle çark görülmedi! "Erdoğan kazanırsa ülkeyi terk ederim" diyen Gülşen: Ülkemiz çok güzel değil mi? - Resim : 4

“HER GÜN ŞÜKREDİYORUM”

Gülşen, sahnede Türkiye’ye güzellemeler yaparak, “Burası her zaman olduğu gibi çok güzel, nedense her seferinde çok heyecanlanıyorum. Çünkü böyle bir ambiyans olamaz, ülkemiz çok güzel değil mi? Her gün şükrediyorum, sizlere çok büyük vaatlerim var, çok eğleneceğiz. Şu an burada olmak benim için paha biçilemez” dedi.

İLGİLİ HABERLER

ÇOK OKUNANLAR