Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Beşiktaş’ta Hasan Arat’tan sonra Serdal Adalı da aday oldu!

Son dakika… Beşiktaş‘ta Hasan

Son dakika… Beşiktaş‘ta Hasan Arat‘ın ardından Serdal Adalı da başkan adaylığını açıkladı. Adalı, bugün bir basın toplantısı düzenleyerek adaylığını resmen duyururken, plan ve projelerini de anlattı. Öte yandan Rıza Çalımbay‘la yola devam edeceklerini ifade eden Adalı, sportif direktör olarak da Mehmet Özdilek ile anlaştıklarını belirtti.

Beşiktaş'ta Hasan Arat'tan sonra Serdal Adalı da aday oldu!

Son dakika… Beşiktaş’ta seçime doğru geri sayım sürerken adaylar da netleşmeye başladı.

Siyah-beyazlı camiada başkanlığa aday olduğunu açıklayan ilk isim Hasan Arat olmuştu. Bugün bir basın toplantısı düzenleyen Serdal Adalı da seçime gireceğini duyurdu.

Beşiktaş'ta Hasan Arat'tan sonra Serdal Adalı da aday oldu! - Resim : 1

Daha önce Beşiktaş’ta ikinci başkanlık görevini üstlenen aday, başkan adayı olduğunu açıkladı. 

Adalı, seçilmesi durumunda Rıza Çalımbay’la yola devam edeceğini ve sportif direktör olarak da Mehmet Özdilek‘i göreve getireceğini ifade etti.

Beşiktaş'ta Hasan Arat'tan sonra Serdal Adalı da aday oldu! - Resim : 2

Adalı’nın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Beşiktaş Başkanlığı’na adayım. Birinci hedefimiz sürdürülebilir bir başarı. Kimse umutsuzluğa kapılmasın. En kısa zamanda hak ettiğimiz noktaya ulaşacağız.

Beşiktaş’ın sahibi Beşiktaşlılardır. Lütfen gelin oyunuzu kullanın. Ezeli rakiplerimizle aradaki makasın açılmasına müsaade etmeyin.

Beşiktaş'ta Hasan Arat'tan sonra Serdal Adalı da aday oldu! - Resim : 3

Yarın Rıza Çalımbay’la konuşup, transfer için, takviye için bir toplantı yapacağım. Bizim Ocak ayına kadar tüm transfer planlamasını yapmamız lazım. Ben 3 Aralık’ı beklemem. Seçilmişim gibi çalışacağım. Acilen bu takımı yukarı çıkartmamız lazım.

“BAŞKANLIĞA ADAY OLMAMIN EN ÖNEMLİ SEBEBİ…”

Beşiktaş için ne yaptıysam bundan sonraki süreçte görev verilmesi halinde daha fazlasını yapmaya hazırım. Geldiğimiz noktada -çok acıdır ki- Beşiktaş başkanına İnönü Stadyumu’nda parmak sallanır hale gelmiş, saha içinde ve dışında Beşiktaş her türlü adaletsizliğin fütursuzca muhatabı konumuna getirilmiştir.

Beşiktaş'ta Hasan Arat'tan sonra Serdal Adalı da aday oldu! - Resim : 4

Başkanlığa aday olmamın ilk ve en önemli sebebi buna yeter artık demektir. Beşiktaş’a dair çok büyük ümitlerim ve hayallerim var. Bu kulübün sağlam vizyonla çok kısa bir sürede nerelere gelebileceğini görüyorum, heyecanlanıyorum. Bu inanç başkan adayı olarak huzurunuzda olmamın sebebidir. Profesyonel kadromuzla ve hiç tükenmeyen inancımızla her kulvarda başarılı olmayı, en önemlisi sürdürülebilir başarıyı birinci hedefimiz olarak belirledik.

Beşiktaş'ta Hasan Arat'tan sonra Serdal Adalı da aday oldu! - Resim : 5

“SPORTİF DİREKTÖRÜMÜZ MEHMET ÖZDİLEK OLACAK”

Mehmet Özdilek ile anlaştık. Kazanırsak sportif direktörlük görevini Mehmet Özdilek’e vereceğiz.

Beşiktaş'ta Hasan Arat'tan sonra Serdal Adalı da aday oldu! - Resim : 6

RIZA ÇALIMBAY VARKEN YENİ BİR HOCA ARAMAYA GEREK YOK”

Ümraniye’ye geçmeden önce Rıza hocayla konuştum. Beşiktaş’ın Rıza hocası varken yeni bir hoca aramaya gerek yok. Ben çok da eminim, Rıza hoca bu takımı toparlar. Biz de devre arası transferler yapıp takımı toparlamayı düşünüyoruz.

Beşiktaş'ta Hasan Arat'tan sonra Serdal Adalı da aday oldu! - Resim : 7

Beşiktaş JK